Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Anna Karenina vagy Üvöltő szelek?

Anna Karenina vagy Üvöltő szelek?

Figyelt kérdés
ti melyiket ajánlanátok?

2012. aug. 8. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el mind a kettőt! Érdemes.
2012. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

úgy is terveztem :D

csak melyikkel kezdjem arra lennék kíváncsi :)

2012. aug. 8. 22:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Az Ecz-Petz nekem bevállt ;-)
2012. aug. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem kezdted el egyiket se, azt mondom az Üvöltő szelekkel kezdj, de utána mindenképp szakíts időt a másikra, olvastam őket, szerintem mindkettő nagyon jó.
2012. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az Üvöltő szeleket olvastam, viszont azt már legalább kétszer. Jó könyv, nagyon ajánlom.
2012. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én olvastam mindkettőt. Az üvöltő szeleket nagyon szerettem. A Karenina nem jött be. pedig nagyon tetszik a témája, a kor is, amiben játszódik, de én sehogy sem tudtam magam beleélni, nem mozgatott meg bennem semmit, nem váltott ki belőlem érzelmeket. Kicsit vontatottnak is találtam. :/ de sokak jó véleménnyel vannak róla. Próbát megér :)
2014. aug. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az Üvöltő szeleket még akkor elolvastam és valóban nagyon jó volt! Az Anna Kareninába végül nem kezdtem bele még 2012-ben, de idén viszont volt hozzá szerencsém, mint emelt magyar érettségi tétel :D Szerintem a maga nemében ez a könyv is kiemelkedő és kiváló, de sajnos kedvencem nem lett. (Bár szerintem ez főleg már annak tudható be, hogy az egészet az érettségi hajrában sietve próbáltam elolvasni és ennek köszönhetően egyértelműen nem ment :D)
2014. aug. 18. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!