Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért utálják meg olyan sokan...

Miért utálják meg olyan sokan Jacobot, miután elolvasták az Eclipse-t? Mit tett Jacob ebben a részben?

Figyelt kérdés
Én még nem tudom elolvasni ezt a részt. Nem túl jó az angolom, szóval meg kell várnom a magyar megjelenést. De erre nagyon kíváncsi vagyok...
2009. júl. 25. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én se tudom, de Jacob tök jól néz ki a New Moon-ban. :D
2009. júl. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát sztem azért mert a filmben új karaktere lessz.De lehet h a könyvben megbántotta Bellát vagy a vérfarkasok megöltek egy "vérszopót". Nemtudom de ha az első a baj remélem meggondolják magukat és marad Taylor Lautner, Jacob Black szerepében.
2009. júl. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Előző Vagyok : Egyébként Jacob a legjobb, na meg Bella. :D
2009. júl. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát lássuk csak:Majdnem elszereti Bellát Edwardtól

Bella nem biztos abban, hogy melyikőjüket szereti jobban.

Edward majdnem "belehal" a féltékenysége.

És megcsókolja Bellát Edward "belegyezésével", mert már nem volt más választása csak az, hogy megöli Jacobot. Itt egy részlet belőle: „Egy perc alatt felmelegszel. Persze, gyorsabban melegednél fel, ha levennéd a ruháid.”

Edward élesen felmordult.

„Ez egyszerű tény.” védekezett Jacob.”Túlélés lépésről-lépésre.”

„F-f-fejezd be Jake,” mondtam dühösen, habár a testem megtagadta, hogy egyáltalán megpróbáljam eltolni őt.

„S-s-s-s-senkinek sincs ig-g-g-azán sz-sz-sz-szüksége t-t-t-tíz lábuj-jra.”

„Ne aggódj a vérszívó miatt,” javasolta Jake önelégült hangon. „Csak féltékeny.”

„Persze, hogy az vagyok.” Edward hangja ismét olyan volt, akár a bársony, fegyelmezett, zenélő suttogás a sötétségben.

„A legapróbb fogalmad sincs róla, mennyire kívánom, hogy megtehessem érte, amit te teszel, korcs.”

„Ezek a hiányosságok,” mondta könnyedén Jacob, de a hangja keserű volt.

2009. júl. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Én már elejétől kezdve utálom Jacob-ot, nem tudom miért irritál annyira a szerepe, pedig szerintem is helyes xD
2009. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ha akarod leöltheted itt a link az eclipse-hez:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. júl. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De az Eclipsbe Edward megint elmegy?
2009. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem megy el. miért menne?
2009. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert Jacob viselkedik a legemberiebben az egész könyvsorozatban, és az olvasók magukra ism ernek benne. Szerelmes Bellába, a legelejétől, de azzal is tisztában van, hogy a lány meg Edwardot szereti. Ugyanakkor amikor tényleg szüksége van Bellának rá, Jacob van melette. Persze, hogy úgy érzi, joga van harcolni érte, ha a legkisebb esélyt is látja a sikerre. Ez az egyik legemberibb dolog. És persze mond olynokat, amivel bántó, és ellenszenves. De lássuk be, ő legalább őszinte, nem dönt a lányhelyett, nem tesz semmi tisztességtelent, csak elmegy a határokig. Melyik szerelmes ne tenne ilyet. Szerintem ez a karakter az egyik leginkább férfi, a nem kevés könyvből, amit olvastam. Ő és kb. Bella tartja hihető közelségben a történetet a való élethez. A többiek adják azt, amiért olvas az ember. A fantáziavilágot. De ő, úgy él és reagál a történetben, ahogy legtöbbünk tenne. Pláne, ha férfi. (No persze leszámítva a farkas dolgot. :) )
2009. júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát én a New Moonban utáltam meg... Utána meg amikor Edward vissza jött csak szánalmat éreztem Jacob iránt.. De az Eclipseben én megkedveltem! Egy picit! :) Nem tudom, hogy miért pont az Eclipse-be utálták meg őt az emberek...
2009. aug. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!