Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Meg akarom rendelni Tóth...

Meg akarom rendelni Tóth Szabolcs nem semmi című könyvét. A bookline mennyire megbízható, és mennyi a kiszállítási díj?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Én már többször is rendeltem tőlük, abszolút megbízható cég. Van egy olyan lehetőség, hogy nem házhozszállítással kéred, hanem az ún. Pick- Pack pontok egyikébe szállítják ki, ott veheted át. Ilyenkor nem számítanak fel kiszállítási díjat, csak csomagolási költséget. (Vagy olcsóbb valamivel, ezt nem tudom pontosan.)


Az oldalukon ki tudod választani, hogy melyik ilyen pont van hozzád közel (nálunk például a szomszéd település egyik üzletének az előterében van egy Immedio újságárus pavilon, és ott van az átvétel.)


De ha regisztrálsz náluk, akkor rendszeresen értesítenek az ingyenes házhozszállítási napokról. Ezeket 1- 1,5 havonta szokták megrendezni.

Egyébként, ha mégis a házhozszállítást választod nem akciós időben, kb. 1 ezres szokott lenni a költsége.

2012. szept. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 delusion ***** válasza:

Többször is rendeltem már onnan. Ha 1-3 napot írnak, az biztos, hogy meg fog érkezni annyi időn belül, nem maszatolnak az árakkal (szerintem olcsóbb webáruház, mint a "nagyobbak"), a szállítási díj pedig szerintem tűrhető (illetve egy adott összeg vagy pontszám vagy nem tudom mi után nincs).


A Shopline részét képezi a webes rendelési felületük, aminek része pl. a Douglas, vagy az Ulpius-Ház is például, szóval nyugodtan rendelhetsz onnan.


Van antikvár része is, ami nekem egyetemistaként eléggé jól jön, mivel így nem kell külön rohangálnom felsőbbéves ismeretlenekhez könyvek vásárlása végett, vagy vaterázni, vagy akármi. Az előző rendelésemben nem érkezett meg az egyik könyv, de erről is részletesen tájékoztattak e-mailben... ilyen szerintem mindenhol előfordulhat, max megszerzem máshonnan.

2012. szept. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!