Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » National Geographic 2012...

National Geographic 2012 áprilisi számát hol tudom beszerezni? A kiadót már próbáltam, de elfogyott nekik!

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Könyvtárban biztos van, ha nem is lehet kölcsönözni, fénymásolni lehet.

Esetleg írd ki különböző oldalakra (pl. Facebook, [link] hátha valakinek megvan és eladja)

Menj el bolhapiacra, ott szoktak árulni régi újságokat, vagy nézd meg netes aukciós oldalakon.

Ha így sem jársz sikerrel, akkor adj fel egy hirdetést valamelyik hirdető újságban.

2012. okt. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy, menj el valamelyik hétvégén, amikor bolhapiac van, a Petőfi csarnokba. Ott a színpad egyik sarkában árusít egy Ricsi nevű úriember, nála rengeteg régi újság van, jó eséllyel megtalálod ezt is.
2012. okt. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 belapus ***** válasza:
Nekem meg volt(van), csak elvittem a szüleimhez.Megpróbálom holnapra megkeresni.
2012. okt. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nagyon nagyon megköszönném :)! Megveszem, csak mond majd mennyi!
2012. okt. 2. 22:21
 5/5 belapus ***** válasza:

Megtaláltam.

A többit PÜ-ben.

2012. okt. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!