Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyek a kedvenc csíkos és...

Melyek a kedvenc csíkos és pöttyös könyveid? Ajánlanál nekem belőlük?

Figyelt kérdés
A Móra Kiadó csíkos és pöttyös könyveire gondoltam.
2012. okt. 10. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Még nagyon régen olvastam, a Mi, szemüvegesek című könyvet, és baromira tetszett illetve A francia kislány is jó, bár erősen komcsi :D


[link]

[link]

2012. okt. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A címről azonnal a "Mi, szemüvegesek" ugrott be. Én is negyedikes voltam, amikor először olvastam úgy, mint Kerekes Évi, és én is hemüs voltam :(
2012. okt. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Janikovszky Éva: Aranyeső

Thury Zsuzsa: Tűzpiros üveggömb

Szabó Magda: Abigél

Bálint Ágnes: Szeleburdi család

Hárs László: Biri és Bori

Márton Klára: Csiki- csuki


Így elsőre ezek jutnak eszembe, mint kedvenceim. Ezek közül az első 4- et már felnőtt fejjel is többször újraolvastam. És állítom, hogy a Tűzpiros üveggömbnek ott a helye a legromantikusabb és legmeghatóbb könyvek között. Ha még nem olvastad, ezt feltétlenül ajánlom.


Ezeken kívül én kiolvastam az összes kiadott pöttyös- csíkost, amihez csak hozzájutottam. Szinte mind tetszett.

2012. okt. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Padisák Mihály: Ki tapsol nekem? Még mostanában is olvasgatom, pedig elmúltam harminc. :)
2012. okt. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%

Fehér Klára:Bezzeg az én időmben (legalább 10-szer elolvastam, és még mindig imádom :D)

Joó Katalin:Boldogtalan nyár (a végén nem is gondolnád, hogy mi fog történni)

Márton Klára:Gyorsan szállj fel a buszra (ehhez megfelelő idegrendszer szükséges)

Gergely Márta:A mi lányunk (I. világháborúban játszódik, leginkább a kedvencem)

Gergely Márta:Szöszi, Házasságból elégséges, Iskolatársak (ezek egymás folytatásai, Szöszi további élete)

De nekem az összes pöttyös és csíkos könyv a kedvencem. :) (legalábbis, amiket olvastam) :)

2013. aug. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!