Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potteres kérdés. Ti...

Netti.:)) kérdése:

Harry Potteres kérdés. Ti hogy vagytok ezzel? [normális válaszokat]!

Figyelt kérdés
Ti hisztek abban hogy létezik a varázsvilág csak mi[muglik] nem tudunk róla?Hogy a könyvekben leírtak lehetnek valóságosak?Én személy szerint baromira örülnék neki,bár annak nem,hogy nem lehetek részese.
2012. okt. 29. 19:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Létezni létezhet !! Sok olyan dolog van szerintem amit az emberi agy nem képes felfogni !! De én nem hiszek belőle !!!
2012. okt. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
benne*
2012. okt. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tudod az az igazság, hogy én mindig is váltig állítottam: léteznek varázslók. Bár én egy nagyon álmodozó, meseimádó (amikben hisz is) lány vagyok. Igazából bele illene a képbe ez a dolog. Rowling néni mindent olyan részletesen leírt, mindenre választ adott, hogy hogyan nm tudhatnak a muglik a varázslókról. Már-már szinte hipnózisba ejtettek minket a kötetek, ezért lehet, hogy néhányan - vagy túl sokan - hiszünk a varázslókban. Visszatérve a kérdésre: Nem foglalok álláspontot. Igen is, meg nem is. :)
2012. okt. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
* nem
2012. okt. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel minden kitalált világ létezhetne.
2012. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

3.válaszoló

pont ez az! rowling annyira valóságos képet festett erről a világról hogy nagyon is könnyű elhinni.olyan részletes,mindent ki tud fejteni,meg tud magyarázni.én nagyon sajnálom hogy nem tudok biztosan arról hogy létezik ilyesmi...azt meg még jobban sajnálom hogy[mint mondtam] én nem lehetek részese ennek.

2012. okt. 29. 20:45
 7/13 anonim ***** válasza:

Még nem biztos, hogy nem lehetsz részese! Bár muglik vagyunk, megismerkedhetünk a véletlen folytán egy nem muglival. :D

Hermione szülei is muglik voltak. :)

2012. okt. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3.vagyok. Nem tudok mást mondani, mint amit már az előbbiben elmondtam. Amúgy kapcsolatba kerülhetünk velünk, hogy feleségül megyünk egy varázslóhoz/feleségül veszünk egy boszorkányt. ( Merope Gomold+ id. Tom Denem) Aztán ki tudja, lehet, hogy varázsló gyerekeink lesznek.... De, mint már írtam, igen is, meg nem is. :)
2012. okt. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm írt egy fanfiction, amiben Voldemort és Dumbledre megkérik Pitont, hogy öljön meg egy mugli nőt, mert egy varázsló kiszivárogtatta neki az információkat a varázsvilágról. Piton megtalálja a nőt, de nem tudja megölni. A nő pedig emlékszik mindenre, és megírja a Harry Pottert. Lehet, hogy a barátnőm egy kib.szott médium? :DD
2012. okt. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet, hogy J.K. Rowling kvibli! (3. voltam)
2012. okt. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!