Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen a vámpírnaplók könyv...

Milyen a vámpírnaplók könyv (sorozat)? Hogy tetszett? (Tudom, hogy merőben más mint a tvsorozat, teljesen független)

Figyelt kérdés

A sorozatot imádom, a könyvtől félek.

Érdemes belekezdenem a könyvbe, ha el tudok vonatkoztatni a sorozattól? Megéri? Jó annyira?

Értékeljétek kérlek korral együtt, ha lehet.

19/N



2012. nov. 13. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is szeretem a sorozatot, ezért gondoltam, hogy elolvasom a könyveket. Először furcsa volt, kb. csak a neveket tudod a sorozathoz kapcsolni, a szereplők is teljesen mások kívülről-belülről is. Ha hozzászoksz, hogy másról van szó, akkor nagyon jó. :) Nekem tetszettek, a cselekményük pörgős, váratlan fordulatok is vannak benne. (Ha kevesebb romantika lenne benne, akkor még jobb lenne. :D)

19/n

2012. nov. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Rozsdika ***** válasza:
Nekem a könyv nem nagyon tetszett, az első négy kötet még tűrhető, de a többi három nagyon nem jó szerintem. Én úgy voltam vele, hogy először elolvastam a könyveket és csak utána kezdtem nézni a sorozatot, mert ugye általában a könyv jobb, mint a film vagy sorozat. Na ez a kivétel a sorozat százszor jobb.
2012. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát nem is tudom én mondjuk csak most olvasom a 3. könyvet de az első szntem unalmas vot, a második már jobb és most amit olvasok a 3. könyv ez már izgalmasabb :D a szereplők és a cselekmények tényleg másak de nem rosszak:)

de amugy mindenkinek más az izlése mert van aki azt mondja imádja a könyvet is, de van aki azt unalmasnak találja :D szerintem nem rossz és megfogattam hogy tök mindegy milye lesz, az összeset elolvasom..:DD

2012. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! Én olvastam mindet és a sorozatot is láttam ha a sorozatot még nem nézted meg mindenképpen azt ajánlom hogy előbb a könyvet olvasod el mert akarakterek talán csak a nevükben(vagy még abban sem)egyeznek és nem jó folyton a filmbeli karakterekre gondolni miközben olvasod.én erősen ajánlom,az első 1-2 kötet nem olyan jó,bár azt is szerettem,viszont a többit imádtam.Nem tudom pontosan hány éves vagy de én még elég fiatal vagyok és nincs benne semmi olyan amitől félned kellene már ha úgy értetted a félek szót,hogy a tartalmától félsz.ha a 19/N azt jelenti hogy 19 éves lány vagy akkor itt az ideje hogy elolvasd.Remélem tetszeni fog.
2012. nov. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

19 éves nő vagyok igen, ezt jelenti 19/N. A sorozatot ismerem és imádom, ahogy fent is írtam és a "félek" szó azt ábrázolja, hogy tartok a könyvtől, épp azért, mert a sorozatot nagyon szeretem és hallottam, hogy a könyv teljesen más. Tehát a kérdés az, hogy mennyire jó a könyv, ha el tudok/próbálok vonatkoztatni a sorozattól.

Köszönöm a válaszokat!

Szívesen fogadok további véleményeket is. Köszönöm!

2012. nov. 17. 12:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a könyv is, én is elôször a sorozatot láttam, s csak aztán kezdtem bele a könyvekbe, ami az elején elég fura volt, mindig összekötöttem a sorozattal, de végül is elválasztottam ôket xD Szerintem mindenképp érdemes elolvasni a könyveket is, de a sorozat az mégis jobb (bár szerintem).
2012. nov. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!