Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen Az éjszaka háza sorozat...

Milyen Az éjszaka háza sorozat? Kinek, hogy tetszett? Érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 30. 13:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%

Sokaknak tetszik, németeknél bestseller, de nekem nagyon nem jött be. A borító nagyon jól néz ki, a fülszöveg meg izgi, de ha ahhoz a részhez jutsz a könyvben... hát én csak pislogtam aztán röhögtem. Életem egyik legpocsékabb könyve. A főhős képmutató, álszent (főleg ahogy a folytatást hallottam) ráadásul a világ felépítése se tetszik, ahogy megmagyarázza a dolgokat. A természetfeletti dolgokat úgy állítja be, mintha nekünk is hétköznapi lenne.

Ez csak az én véleményem, a könyvet is csak azért tartottam meg, hogy emlékeztessem magamat; a borító becsap. Meg mindig elmosolyodom a bugyutaságokon amiket ott írtak.

De biztos megvan az oka, amiért felkapott, 6+ nemtudomhány része van és sokan imádják. Ezt az okot én nem találtam meg, de biztos van. :)

2012. nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó. Az-az egyik kedvenc könyvem, és a szereplők is jól fel vannak epítve. Ráadásul rengeteg váratlan fordulat van benne. ^^ :) Nagyon izgalmas. Az első rész után pedig csak egyre jobb lesz.
2012. nov. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó könyv. Én eddig nyolc részét olvastam és mind nagyon jó :)
2012. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Egészségetekre, engem valahogy nem fogott meg :D
2012. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
szerintem egy bizonyos kor után már nem köti le annyira az embereket, de körülbelül 17 éves korig nagyon lehet élvezni
2012. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

én 19 éves nő vagyok, nemsokára 20. Olcsón hozzájutottam a könyvekhez, így megrendeltem az elő 8-at, mivel azért a többség elég jó véleménnyel van róla. akkor rosszul döntöttem? gyerekes?

A koromnál mindig is komolyabb voltam, épp ezért tartok most tőle, hogy akkor nem fog lekötni.

2012. dec. 31. 13:01
 7/15 anonim ***** válasza:
6%
Én elég fiatalon olvastam, úgy 13-14, és már akkor röhögtem rajta, hogy jesszus, hogy lehet ilyen? Ha már megvetted egy próbát megér legalább, hátha te is azok közé tartozol, akiknek tetszett. Majd írd meg :)
2013. jan. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Könyvesboltban 500 Ft-ba kerültek, megvettem mindet a legjobb barátnőmnek. ;)

Ő csak 14 éves, és szereti a stílust, tetszett is neki. Bár én inkább hányok tőle. :D

2013. febr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Szerintem elképesztően jó könyv :) Nagyon jól építi fel a világot, és elképesztően érdekes. Nagyon hitelesen mutatta be a cheroki kultúrát is, mert később utána néztem dolgoknak és nem csak hablaty volt a könyvben. Én imádtam és teljesen megfogott, pedig nem 14 vagyok. Kell hozzá fantázia meg el egy kicsit rugaszkodni, hiszen ez fantasy. Tény hogy nem a földhöz ragadott embereknek való.
2013. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Én imádom most várom a tizedik kötet mikor lesz magyaul :)
2013. júl. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!