Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen lelkileg segítő könyvek...

Milyen lelkileg segítő könyveket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
minden válaszoló zöldet kap.

2012. dec. 15. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez a könyv sokat segített:

Vera Peiffer: Pozitív gondolkodás

2012. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én igazából a Vavyan Fable könyvektől érzem jól magamat, meg azok valahogy mindig megérintenek. Azt nem tudom, rád is így hatnának-e, de van olyan, aki ezek segítségével jött ki a depresszióból. Én egyébként az Ezüstegér című regényét olvastam eddig, meg a két sorozatának majdnem mind kötetét (Halkirálynő sorozat és Vis Major sorozat), ezeket mindenkinek szeretettel, bátran és nyugodt szívvel merem ajánlani.
2012. dec. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
uhh nekem Rhonda Byrne bármely könyve, egyszerűen megváltotta az életemet :D
2012. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Louise L. Hay:

Éld az életed

Ez is már alapnak számít az pozitív gondolkodás irodalmában


Dale Carnegie

Sikerkalauz

Ez az emberekkel való sikeres bánásmódra tanító írás, de nagyon jó, olvasmányos stílusban


Andrew Matthews

Élj vidáman!

Ezt meg nem olvastam ugyan, de érdekel már egy ideje. Állítólag ez a pasi a legpszichológiaibb cuccost is olyan egyszerű érthetőséggel, és szimpátiával tudja megfogalmazni, hogy még egy gyerek is megérti, miről beszél. Semmi elvont duma.

De azért nem gyerekkönyv, a borító ne tévesszen meg.

2012. dec. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szent Biblia! :)


Pl


Jőjjetek én hozzám mindnyájan, akik megfáradtatok és megterheltettetek, és én megnyugosztlak titeket. (Máté 11:28)

2020. ápr. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!