Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményed arról, ha egy...

Mi a véleményed arról, ha egy 13 éves fiúnak a Vörös Pöttyös könyvek a kedvenc könyvei? Valamint neked melyik tetszett ezek közül?

Figyelt kérdés
Kor és nemet is kérek!
2013. jan. 10. 09:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Úgy hogy: na, végre egy fiatal, aki olvas!!!

27/N

2013. jan. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó, mert végülis azok a legjobbak és elég sokszínűek, érdekes könyvek és mindenki talál a saját ízléséhez illőt köztük :)

16/L

2013. jan. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Szerintem az teljesen mindegy, hogy milyen témájú könyveket olvasol az a lényeg, hogy olyat olvass ami tetszik, amúgy a vörös pöttyös könyvek tényleg nagyon jók :)

21/L

2013. jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 I<3Cortez ***** válasza:
54%
Olvasd el a Suazanne Selfors Mentsük meg Júliát!!! Nagyon jó ráadásul a Rómeó és Júlia az alapja (Shakespeare) és szerintem neked is tetszeni fog, mert jó akciódús!!! Szerintem nem gaz ha ilyeneket olvasol, és ne foglalkozz azok véleményeknek akik csufolnak cikkének érte!!! 14/l
2013. jan. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%

Lányok, ha megköveztek érte is, az én véleményem az, hogy egy 13 éves fiúnak nem a legszerencsésebb ha az érdeklődési köre ilyen irányultságú.


32/F.

2013. jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem írtam, hogy magamról írnék. Nem vagyok sem 13 éves, sem fiú. Csak valahogy nem tartom egészségesnek, hogy egy fiú ezekre a könyvekre "gerjed", mikor annyi sok jó fiúknak való ifjúsági regény létezik.
2013. jan. 10. 15:14
 7/23 anonim ***** válasza:
64%
nekem az a véleményem, hogy bármelyik fiú nyugodt szívvel olvashatná, ugyanis tisztára megértené a nőket és egy "kaszanova" lehetne annyira megismerné a nők/lányok gondolkodásmódját.
2013. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%
Azért nem gondolhatja senki komolyan, hogy a tini lányoknak készült ponyvairodalomból érheti meg bárki is a női lélek rejtelmeit.
2013. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom jó ötletnek. Ugyanis eleve nőknek készült, meg aztán ezek a piros pöttyös könyvek elég alacsony színvonalon mozognak, konkrétan egy kaptafára épülnek. Casanova akkor lehetsz max tőlük, ha cuki vámpírfiúvá változol.


De ez az én véleményem. Természetesen nincs jogom, és nem is akarok beleszólni abba, hogy ki mit olvas. Mindenkinek magának kell eldöntenie,. hogy az olvasmánya értékes-e számára, avagy sem...

2013. jan. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindegy, hogy ki mit olvas, de számomra elég furcsa, hogy egy 13 éves fiú lányoknak készült, habos-babos, rózsaszín történeteket olvas. Néha még nekem is sok, érdeks lelkivilága lehet.

18/l

2013. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!