Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A sötét és a szabadság 50...

A sötét és a szabadság 50 arnyalatanak mi lesz a vége?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A sötét végén Christian megkéri Ana kezét, aki igent mond, így a második rész happy end, nem úgy mint az első. A harmadik pedig.........fúúúúú, eszméletlen jó. Na ott történnek elég meglepő dolgok. Ana terhes lesz, Christian erre kiborul és Anat hibáztatja,így jól összevesznek. Anat majdnem megölik, de az utolsó pillanatban Christian megmenti. C. beletörősik, hogy apa lesz, és a végén már alig várja, hogy megszülessen a kicsi. Valamint az epilógusban betekintést kapunk a Grey családba. Ana a második babát várja, aki kislány. (C. már akkor kijelentett, hogy az ő kislány 30 éves koráig nem szexelhet, ami kicsit ironikus, mert neki pedig ez a lételeme. Bár ezt csak viccből mondta.) Közben a kisfiuk már 4 éves, és Christian elképesztően jó apuka...... Hát, dióhéjban ennyit. Én imádtam, imádta és imádtam. A harmadik volt a legjobb rész. :) :)
2013. jan. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Anno nekem is ezt mondta apám :D
2014. jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!