Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az SzJG kalauzban tényleg...

Az SzJG kalauzban tényleg lesznek képek a szereplőkről?

Figyelt kérdés
Ha valaki tud még valamit, hogy mik lesznek benne, akkor az lécci irja le nekem :)

2013. jan. 14. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Igen lesznek képek, valamint Laura ír előszót és utószót, egy részlet lesz Reni leveléből, kimaradt részek amik nem voltak a könyvben a terjedelem miatt, hogy Haller mit tanít és Reni szüleinek a neve. Ennél többet nem tudunk.:)
2013. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem b@sszus kulcs, az író hazudik, a honlap hazudik, és még véletlenül sem veszik komolyan, hogy NEM SZIVÁROGTATNAK ki egyéb információkat. Miért nem mész ezekkel a kérdésekkel egy fan-oldalra? Tizenévesek, értem én, hogy erről vagytok képesek beszélni, de olvasd már vissza. "Tényleg?!"... Hol vagyunk? A dedóban? Rajta, nyomj egy lefelé mutató kezecskét, sértődjél be, hidd, hogy neked van igazad. Attól biztosan jobb lesz. Üdv!
2013. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az elso kommentelonek koszonom a valaszat:)

A masodik embernek csak annyit irnek, hogy azert kerdeztem meg mert nem voltam benne biztos. Es miert ne kerdezhetnem meg ugy h "tenyleg" ?!:DD haggyuk mar. Ne orulj nem nyomok semmilyen jelet, de foleg nemfogok besertodni...na most en kerdezem,hol vagyunk a dedoban?!

Udv!

2013. jan. 14. 20:19
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Azt hiszem még elvetett borítóterveket is mondott.
2013. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lesznek illusztrációk, beküldött rajzok. Leiner Laura hivatalos oldalán még több infót találsz róla. :)
2013. jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. jan. 20. 20:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Lesznek! És benne lesz Reni Corteznek írt levele a Reményből...:)
2013. febr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én tulajdonképpen nem szeretném megnézni a képeket... úgy vagyok vele, hogy a képzeletem már alkotott Renit és Cortezt is, sőt, mindenki kész van a fejemben... a helyszinekkel együtt mint Zsoltiék garázsa vagy az osztályterem. A levélrészletet tényleg elolvasnám, az érdekel, de a képeket én nem szívesen nézném meg.... tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de el akartam mondani, bocsi.. amúgy a kérdésre válaszolok is xd:

Lesznek :D

2013. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!