Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek Stephen Kingtől a...

Szerintetek Stephen Kingtől a Remény rabjai nem való egy 15 éves lánynak?

Figyelt kérdés
A tegnap vettem ki a könyvtárból és a könyvtáros megjegyezte, hogy nem éppen az én korosztályomnak való...

2013. jan. 29. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki simán elolvashatja, és fel fogja fogni, miről szól. Ismerek olyat, aki már húszon éves, de nem bír egy komolyabb könyvet értelmezni.


Ha olvastál már Kinget, akkor ezt is simán elolvashatod, nincs benne semmi különös, én is fiatalon olvastam.

2013. jan. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan olvasd el. Nincs benne semmi ördöngösség, amit egy 15 éves lány ne tudna megérteni.
2013. jan. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 15 évesen bármelyik Stephen Kinget lehet olvasni, de a Remény rabjait aztán különösen, abban a világon semmi félelmetes nincs:I szerintem a könyvtárosnak fogalma sem volt arról hogy mit beszél, meglátta az írót, és rögtön rávágta hogy ez nem való neked:)
2013. jan. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nóri98 ***** válasza:
Én 12 éves vagyok és én most olvasom.
2013. jún. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem ha szereted a hasonló könyveket akkor semmi akadálya, én a film verzióját ismerem és nagyon jó az is!! egyébkét kingnek a tortúrájával vigyázz mert az valóban beteg, csak akkor olvasd ha nem vagy félős emellett túl empatikus :) 17L
2013. júl. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!