Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SzJG 5-ben amikor Cortez...

SzJG 5-ben amikor Cortez elolvasta Reni levelét és Reni mindent bevallott neki, Cortez miért választa azt, hogy:Én erre nem tudok mit mondani. Neki is tetszett Reni, nem? Nem értem. :D

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 17:39
 1/10 babylike ***** válasza:
de neki is tetszett reni,szerintem megijedt vagy mert még nincs hozzászokva ilyen típusú szerelem bevallásnak vagy még ő se tudta rendesen átgondolni és feldolgozni ezt(szerintem valami ijesmi lehet,de nem tudom)(UI: ez egy nagyon jó kérdés:))
2013. febr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Na, ebbe aztán nem lehet semmit belemagyarázni.


Ha ott és akkor nem azt mondta volna, akkor az írónő nem írhatta volna meg a Nagy Csókjelenetet.

Ennyi.

2013. febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Háát... Ha a nagy szerelmed esetleg hirtelen a szemedbe mondaná, hogy szeret, te mit reagálnál? Mert magamból kiindulva, én se tudnék rá semmit mondani. :D
2013. febr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igazad van, biztos nem tudnék megszólalni...:D
2013. febr. 12. 18:14
 5/10 Bianka<33 ***** válasza:
Mert gondolom még nem fogta fel h ő is szereti és akkor azért jött vissza megkérdezni hogy melyik szept. 8. Szerintem valami olyasmit érezhetett hogy mikor elment rájött ő az a lány akit szeret egy ideje (ezt még nem tudni mióta) és akkor jött rá hogy vissza kell mennie mert egyszer igy is hagyta hogy elmenjen (mármint csak azt hitte) és amiatt is totál kibukott mert azt hitte hogy ő megy el a suliból nem pedig Arnold
2013. febr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hogyha Cortez helyébe képzeljük magunkat....Én sem tudnék mit mondani csak azt, hogy "nem tudok mit mondani" :D
2013. márc. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 babylike ***** válasza:

én sem tudnék megszólalni!!!

Cortez szerintem megijedt és bent,nagyon mélyen tudta hogy ő is szereti Renit,Reni neki az igazI. tudta,hogy még egyszer nem engedheti el Renit. még nem volt ideje átgondolni,hisz aznap kapta meg a levelet,meg tudta hogy vagy most vagy soha!!!NEM TOM ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!tálleg nem tudom:DDD

2013. márc. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 babylike ***** válasza:
Bianka<33! cortez mondja reninek hogy ha ő nincs,akkor már a 10.et sem itt járja ki!TEHÁT CORTEZ MÁR 9.BEN ÉRDEKLŐDÖTT RENI IRÁNT/SZRELMES VOLT RENIBE!!!
2013. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Bianka<33 ***** válasza:
tudom de mikor irtam azt a választ még nem olvastam a 7.-et! :)
2013. márc. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bianka<33 ***** válasza:
Na vagyis olvastam de én pontos dátumra gondoltam nem pedig kb.-re :DD
2013. márc. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!