Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a menete annak, ha írtam...

Mi a menete annak, ha írtam egy könyvet és szeretném kiadatni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 6. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha pénzt is akarsz belőle, az nem lesz könnyű.

Amennyi munkád lesz, és amilyen kevés pénzt kapsz (ha kapsz egyáltalán)...

Egyszerűbb lenne az Interneten kiadni, ingyen. Ezt ma már sokan csinálják.

2008. jún. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Hát igazából még nem adtam ki egy könyvet sem, de nekem az tünik logikusnak, hogy egy könyvkiadó céghez elviszed a nyersanyagot kinyomtatva, és beadod véleményezésre. Ha kell nekik, akkor a többit már intézni fogják. Szerintem, persze lehet hogy túl sok filmet néztem:-).
2008. jún. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
menj egy könyvkiadóhoz (kezdetnek valami jelentéktelenebbhez) aztán ők majd elbírálják, h kiadják-e. ha ők nem, atlán majd egy másik kiadó.
2008. jún. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Küldd be egy adott kiadócímre,de ne az egész művedet,mert azt nem olvassák el.Csak egy részletet belőle.Ha szerencséd van,előveszik,gondolom,ha nem ragadja meg őket,akkor nem volt szerencséd.Nem tudom,milyen témájú a könyved,de én olyan kiadónak küldeném,ami hasonló témájúakat szokott kiadni.
2008. júl. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy még egy lehetőség,szoktak pályázatokat kiírni (anno az Excalibur kiadónak olvastam a pályázatát),de az sci-fi témához szólt.Esetleg olvasgass neten,keress fórumokat,amelyek hasonló kérdéseket vetnek fel.Pl.az ujkonyvpiac.hu fórumán.Vagy a kiadói oldalakon keresgélj,hátha találsz valami pályázatot.
2008. júl. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!