Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SPOILER! Az éhezők viadala...

SPOILER! Az éhezők viadala trilógiának happyend a vége?

Figyelt kérdés
Mert én valami olyasmit hallottam hogy Katniss hozzámegy Peetához de nem szerelemből, meg hogy még mindig állandóan retteg és rémálmai vannak. Ez mennyire igaz?

2013. febr. 22. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:

ha tényleg tudni akarod, szerelemből megy hozzá, de a megpróbáltatások (a viadal, meg a kapitólium elleni háború) miatt lesznek rémálmai, és természetesen rettegni fog e miatt. ha van olyan felmenőd, aki volt háborúban, gondolom azt is teljesen megviselte.

pont e miatt nem teljesen happy end. igén összejönnek. igen legyőzik a kapitóliumban lévő kormányt. de milyen áron? éppen ez a jó ebben a könyvben, hogy élethű még a vége is. nincs benne teljesen vidám vég. sok embert elveszítettek, van akiben csalódtak, van akiben nem tudnak már bízni, és nem lett így sem paradicsom Panemből.

2013. febr. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, tudni akartam. most állok neki a 3. könyvnek. köszi!:)
2013. febr. 23. 14:27
 3/6 A kérdező kommentje:
amúgy ez így szimpatikus, mert nem is vártam ettől a könyvtől szirupos befejezést, az egész sorozat nem az.
2013. febr. 23. 21:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, elolvastad-e már, de ha nem, akkor:

Hát nem teljesen happyend. Főleg, hogy a Kapitólum tesz valamit Peetával, ami visszafordíthatatlan, és emiatt olvasáskor úgy éreztem, ennek csak szomorú vége lehet.

2013. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
elolvastam, de köszi a választ. nekem bejött a vége, nem is tetszett volna nyál befejezéssel :) happyend is meg nem is.
2013. márc. 6. 15:16
 6/6 fifilülü válasza:
Elmondanátok hogy mi lesz a vége?
2014. márc. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!