Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit lehet tudni a Szent...

Mit lehet tudni a Szent Johanna Gimi 8 dedikálásáról?

Figyelt kérdés
azt tudom h mikor lesz . De hol ? hánykor ? hányra érdemes menni ? meddig tart ? hány órás lesz ? Mit kell vinni a pénz kívűl ?

2013. febr. 25. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

megjegyezem, erre való a google, és még eldugva sem volt. :-))

2013. febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Leiner Laura honlapján megtalálod:

[link]

Amúgy kövesd figyelemmel az oldalát,hasznos infókat tudsz meg tőle:)

2013. febr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Agibabi válasza:
Március 8.-án illetve 9.-én lesz Budapesten a Pesti Magyar Színházban 10-17 óráig, csak pénz kell (nyilván bérlet, jegy :)) a többi könyvet most nem dedikálja Laura. A két kötet egybe lesz kapható 4000 Ft-ért (a kettő együtt). Szerintem minél korábban menj oda, főleg ha pénteken mész mivel akkor szinte mindenkinek suli van és inkább délután lesznek sokan, ha szombaton mész akkor már olyan 9 fél 10 körülre érdemes odamenni, az augusztusin én akkorra mentem és kb. fél 11, 11 körül végeztem! Nagy sor lesz!!! Remélem tudtam segíteni :)
2013. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csak a 8/1- et dedikálja, 10- től 17-ig lehet menni.
2013. márc. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!