Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Anna Karenina mennyire hosszú,...

Anna Karenina mennyire hosszú, mennyire olvasható?

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Normál vastagságú könyv, pár nap alatt olvastam el. Ha olvastál már szépirodalmat, nem csak bestsellereket, akkor semmi nehézséget nem fog okozni. Nincsen tele elvont filozófiai értekezésekkel, mint a Háború és béke.
2013. márc. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én most olvasom. nem rossz, de nekem elég vontatott, kínlódok vele, pedig több száz oldalas könyveket 1-2 nap alatt kiolvasok.
2013. márc. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

kb 8-900 oldal, de jól lehet vele haladni

én is most olvasom (nem tán emelt magyar? :D) nekem tetszik

2013. márc. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1000 oldal körül van, szerintem érdemes elolvasnod. Én most olvasom harmadszor, mert minden fejezetről olvasónaplót kell írnom, s elég sok van benne...
2014. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én nemrég olvastam, de nekem sem jött be, pedig nagyon szeretem a klasszikusokat, a kort is, amiben játszódik, jó a témája, de valahogy én nem tudtam átélni. Bennem semmit nem mozgatott meg, ezért az utolsó 200-300 oldalt már el sem olvastam. Nem érdekelt. Egyébként teljesen érthető, viszonylag egyszerű könyv.
2014. aug. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!