Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok nekem mondani ajánlani...

Tudtok nekem mondani ajánlani ilyen könyvet?

Figyelt kérdés

Kimondottan sárkányokról szóló könyvet keresek. A sárkányokon van benne a hangsúly még a fél sárkányokat is szeretem :) csak az a gond hogy kerestem a könyvkereskedésbe és ott elég sokrészesek vannak de belevágok bármilyenbe.

Eragon első két részét elolvastam és rájöttem nem az én ideálom.

Bárki bármi ilyen könyvet olvasott az kérem írjon nekem itt vagy privátba köszönöm :)



2013. márc. 9. 09:13
 1/3 anonim válasza:
Kedves Sünii! Tudom ajánlani a tűzkönyvét. Ez kifejezetten sárkányos, némi fantasyval. Az Eragon szerintem igen jó könyv, de ha az nem tetszett, akkor valószínűnek tartom, hogy ez fog, mert a két könyv jelleme nagyban elütt. Továbbá tudom ajánlani a Jégveremet, ami szintén ilyen témájú könyv, de sajnos még csak idegen nyelven (angolul) van meg.
2013. márc. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem csodálom, hogy az Eragon nem nyerte el a tetszésedet, ritka színvonaltalan valami. Tolkiennek van egy sárkányos kisregénye, magyarul kétféle fordításban is megjelent: Giles, a sárkány ura, vagy A sonkádi Egyed gazda. A két cím ugyanazt a történetet takarja.
2013. márc. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm az ajánlatokat :D

de egy barát segített és hopp meglett egy könyv ami eddig érdekes Licia Troisi Sárkánylány

de ha kivégzem ennek a könyvnek a részeit akkor utána is kell még könyv :D

köszi a segítséget :D

várok még ^^

2013. márc. 10. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!