Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ezt csak én gondolom igy? Szjg.

Ezt csak én gondolom igy? Szjg.

Figyelt kérdés

Hogy az aki azt állitja, hogy az szjg a kedvenc könyve, az nagyon is becsapja magát.


Ez csak azért van igy, mert per pillanat ezt a jó hosszú sorozatot olvassa. És nem olvas ennek a befejezése után semmit, csak az szjgt. De szerintem ha elkezdene egy sokkal jobb könyvet, akkor megváltozna a véleménye. Mindenkinek az a kedvenc könyve, amit éppen olvas.

De igy ő csak az szjgt olvassa, még akkor is amikor már kivülről fujja az egész könyvet, és nem olvas mást, mert a fejébe vette, hogy az szjgt a legjobb könyv. De szerintem ha elkezdene egy másik könyvet, többet izgulna, érdekesebbnek találná, és igy ő is jobban érezné magát. De neem, nehogy elmenjen annak a könyvnek a varázsa.


Remélem megértettétek, hogy mit akarok.


És bocsi a hosszú i miat, nincsen :D



2013. márc. 10. 19:18
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Nehéz a kedvenc könyvünket felülmúlni, de előbb-utóbb meglesz. Nekem 2 évig a Holdfény volt a kedvenc könyvem, aztány jött a Fairy Oak, Allie Finkle, Gift by Andi J. Buchanan... Ha nem olvastok más könyvet, vagy mindenképpen ragaszkodtok az szjg-hez, akkor nem engedtek másik könyvet az életetekbe. Ha pedig folyamatosan csak ezt olvassátok (feltételezem akkor is, mikor mást is olvastok mellette) akkor se lesz jobb. Mert belétek ragad, hogy az szjg a legjobb, és semmi más. Aki mást szeret, akinek más a véleménye meg dögöljön meg.

Oké, kicsit felturbóztam, de el tudná valaki képzelni, hogy 40 éven keresztül ugyanaz lesz a kedvenc könyvetek? A kedvenc könyvetek úgy változik, ahogy az ízlésetek. Számomra ennyi lenne. De ha 50 évesen úgy érzitek, hogy még mindig egy tinikönyv a kedvencetek, akkor jöjjetek vissza az időben :D Ne felejtsétek majd elhozni a repülő autótokat sem! (Poén volt és semmi köze nem volt a válaszomhoz)

2013. márc. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyáltalán nem igaz, hogy amit éppen olvasunk az a kedvencünk. Én az SzJG közben olvastam ki egy könyvet és azóta az a kedvencem. Ha valaki fejébe vette, hogy neki ez a kedvence, hát legyen. Most ezzel tudunk mi valamit csinálni? Nem. Hát akkor? Az az ő baja, hogy miket olvas és miket nem.
2013. márc. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Ez nagyon igaz. Én is imádom az SZJG-t többször kiolvastam, de én nem ragadok le egy könyvnél, mindig találok valami újat. Hisz aki keres az talál. Nos régebben mindenki istenítette az alkonyat könyveket, így hát kiolvastam nos az az egyetlen könyv ami nem hagyott bennem emlékeket egyszerűen nem jó. Oké az SZJG nem kevés emléket hagyott bennem de majd az is elmúlik és az emberek találnak valami új őrületet, addig néhány idióta meg olvassa azt amit most istenítenek, és meg megyek és keresek valami könyvet.:) Szóval erről ennyit:)
2013. márc. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten egyetértek veled, hiszen hülyeség csak az SzJG-t olvasni, annak ellenére, hogy én is azt mondom, hogy az a kedvenc könyvem, abban viszont nem értek egyet, hogy amit éppen olvas az ember biztos az a kedvence, mert ez nem igaz. Például most olvastam el az Útont és tetszett, de mégsem jött be annyira, nem volt kedvencem, pedig az volt az aktuális olvasmányom. Azt hülyeségnek tartom, hogy csak azt kellene olvasnia, mert jól írtad vannak ennél jobb könyvek. Vannak jobb könyvek, de nekem az a kedvenc könyvsorozatom. Utálom az olyat, amikor azt írják, hogy mi lesz velük az SzJG nélkül. Könyörgöm, öt millió ifjúsági regény van, amit még bújhat.
2013. márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 SZJGRR ***** válasza:
Én is nagyon szeretem az Szjg-t,elolvastam mindegyik részét,tök jó könyv, de NEKEM NINCS OLYAN HOGY LEGJOBB KÖNYV,lehet mondtam azt hogy az Szjg a kedvencem,kergethettem őrületbe a barátaim amig olvastam,de már az szjg után elolvastam pár könyvet és azokat is ugyanúgy szeretem.Az Szjg valamilyan szinten mély benyomást tett rám,az egyik kedvencem,de vannak mellette más kedvenceim is :D
2013. márc. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 SZJGRR ***** válasza:
Tévedtem az Szjg a legjobb,persze vannak más jó könyvek is de szjg forever!
2013. márc. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Majd tíz, vagy akár öt év múlva is megkérdezem, lássuk, akkor mit válaszolsz!
2013. márc. 30. 18:48
 28/32 anonim ***** válasza:

Én a nyáron 26 könyvet olvastam ebből a nyolc szjg-t

a nyár elején. azóta nagyon sokat olvastam már, nagyon jó könyveket de a szent johanna mindig is a fejemben motoszkált. olvashatnék ezer könyvet is de az szjg az örök kedvec!!!!! pedig Holmes könyveket is olvastam, és azon aztán lehet izgulni.

2013. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Szjg forever <3
2014. júl. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a véleménye. Én pl. nemsok könyvet olvastam,a kötelezőkön kívül egyáltalán. Elolvastam a szjg egész sorozatot,bábelt,asz, time between us(nemtudom ismeritek-e) és ennyi. Egyetértek veled,mindenkinek aza kedvenc könyve amit éppen olvas. De ha választanom kéne,akkor nekem a Bábel a nyerő:)
2014. aug. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!