Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ááááá! Ajj, már! Utálom...

Ááááá! Ajj, már! Utálom magam! Szerintetek baj, ha megnézegettem pár kérdést a SzJG.8. részéről? Most már szinte mindent tudok, és idegességemben mindent kixeltem. Szerintetek rossz úgy olvasni, ha már előtte szinte mindent tudunk?

Figyelt kérdés
A 7. résznél is ezt csináltam, és oan naon mérges voltam, hogy tudtam Dave és Kinga... :(

2013. márc. 11. 18:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
légysziiii link. énis tudni akarom!!! nekem csak pénteken jön meg a könyv, de ahhh. nem győzöm kivárni:(
2013. márc. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%
Kéne egy fejét a falbaverő ikon a GyK-ra...
2013. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Hát, ha mérges vagy magadra, akkor igen, baj. Ha meg nem, akkor meg nem. Ez olyan relatív. Valaki szereti megtudni, valaki meg nem(pl. én).
2013. márc. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__4097258-a.. Itt van a link :) Itt mindent leírnak. Köszönöm a jó/elég undok válaszokat
2013. márc. 12. 16:02
 5/17 anonim válasza:
Én már kiolvastam mind a két új rész szerintem nem baj ha nem bírtad sokáig én sem bírtam volna!! Ez a lett a legjobb :) <3
2013. márc. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én a 7. résznél futottam spoilerbe és nagyon rossz volt, hogy előre tudtam... Viszont felfoghatod úgy is mintha már olvastad volna. Akkor annyira nem rossz.
2013. márc. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én is ezt csinálom és nagyon mérges vagyok magamra...én csak arra voltam kíváncsi, hogy Cortez és Reni a végén együtt maradnak e és erre valaki azt is odaírta, hogy mi fog történni velük...:/
2013. márc. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
5. 6. 7. válaszoló! Köszönöm a válaszokat! Köszönöm azoknak, akik jó tanácsokat adtak! Fura hogy nem csak én vagyok ilyen hülye, jó volt hasonló esetekkel találkozni. Köszönöm! Am. én is csak azt akartam megtudni, hogy együtt maradnak-e, mert néhány oldalon azt olvastam, hogy az Örökké azt jelenti: Örökké egyedül...de közben mindent elolvastam... De am vki megmondja nekem mi az a fajbeverő gomb, azt a választ nem értem... :D
2013. márc. 17. 17:07
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
ÁÁÁÁÁÁÁÁ én sem bírtam tovább és elolvastam mi fog benne történni. Nekem még mindig nincsen meg, mert a könyvtárból szeretném kikölcsönözni, de ott azt mondták, hogy előrendelték, de még így is egy hónap(!!!!!!) amíg meglesz a könyv. Zsebpénzem meg nincs elég hogy megvegyem. Amúgy hogyhogy Kitti gót lesz????
2013. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Kitti azért lesz gót, mert Kata lesz a barátnője :) én se szeretem előre tudni, csak néha, amikor megnézem, hogy hány oldal a könyv, akkor meglátom az értékelést a lap alján és elolvasom és akkor nagyon rossz :( meg barátnőm szórakozik azzal, hogy elmond dolgokat és azt utálom..
2013. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!