Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ááááá! Ajj, már! Utálom...

Ááááá! Ajj, már! Utálom magam! Szerintetek baj, ha megnézegettem pár kérdést a SzJG.8. részéről? Most már szinte mindent tudok, és idegességemben mindent kixeltem. Szerintetek rossz úgy olvasni, ha már előtte szinte mindent tudunk?

Figyelt kérdés
A 7. résznél is ezt csináltam, és oan naon mérges voltam, hogy tudtam Dave és Kinga... :(

2013. márc. 11. 18:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Vááááá! Megkapom szülinapomra..(Május 25.) De addig még oan naon sok idő van :( Am. uccsó válaszoló, ha nem baj nem olvastam el a válaszodat csak simán felpontoztam, mert már az elejét látva bepánikoltam, hogy újjabb infót tudok meg és lecsaptam a nootbookom fedelét :) Na igen, nem akarom megtudni,de télleg :)
2013. ápr. 4. 16:08
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanezt csináltam. Folyton a moly.hu-n lógtam, még el nem jött a dedikálás második napja.

Szóval engem nem zavart. Mert én mindig ezt csinálom. Nem bírom ki :D.

De ha téged zavar akkot igen. Szerintem baj.

2013. ápr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Wáááááááááááááá, ma megjött :D
2013. ápr. 8. 18:06
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
És tetszik? :D
2013. ápr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Favoooriit!
2013. ápr. 20. 11:42
 16/17 anonim ***** válasza:
Éni is elkovettem ezt a hibát. A 8/1 nél tartottam amikor már annyira kiváncsi voltam mi volt a vége és elolvastam, de megbántam.
2013. dec. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is elkövettem ezt a hibát. A 8/1-nél tartottam amikor már annyira kiváncsi voltam mi a vége és elolvastam, de megbántam.
2013. dec. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!