Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ismertek a Prosperóhoz vagy...

Márciuska kérdése:

Ismertek a Prosperóhoz vagy az MMBookMarkethez hasonló webáruházakat, ahol külföldi kiadású könyveket lehet rendelni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 13. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a bookdepositoryról és a betterworldbooksról szoktam rendelni. Ezek nem itthoni boltok, akik behozzák külföldről, és nagy haszonért árulják, hanem külföldi webboltok, akik ingyenesen postáznak Magyarországra is. Az egyik új könyvekkel foglalkozik, a másik antikvárium jellegű.
2013. márc. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, a bookdepository-ról már hallottam is, a másikról még nem. Gondolkodtam is, hogy rendelek tőlük. Csak nem nagyon akartam külföldi oldalról rendelni, mert kicsit tartok az internetes fizetéstől. Jó, tudom, elvileg biztonságos, de azért valahogy mégis ódzkodok attól, hogy megadjam a bankkártyám számát bármilyen internetes oldalon keresztül. Hallottam már a témáról jót-rosszat egyaránt. Van, aki nagyon dícséri a módszert, mástól meg hallottam olyat is, hogy elvesztette a pénzét.
2013. márc. 26. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!