Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kiolvastam a Szent Johannát....

Kokusz66 kérdése:

Kiolvastam a Szent Johannát. Valaki tud a Szent Johannához hasonló könyveket?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett a Szent Johanna és már a végére értem.Valaki tud hasonló tiniknek való napló szerű könyveket? Az értelmes válaszokat értékelem:) Köszi!

2013. márc. 18. 14:38
1 2
 1/14 anonim válasza:
Szia :) Attól füüg, hogy az ifjúságin kívül milyen stílusokat szeretsz még? Fantasy? Disztópia? Romantikus? Én legfőképpen romantikus, paranormális fantasykat, ifjúságikat is olvasok. A legtöbben tinédzserek szerepelnek, de a Szent Johanna Gimihez hasonló napló jellegű, idilli gimnáziumi életet lefestő sztorin nemigen fogsz találni :)
2013. márc. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg Cabot: A neveletlen hercegnő naplója (ez egy sorozat, talán 10 részes?) Szintén gimnáziumi élet, szürke egérke a naplót vezető lány. Bár ő hercegnő, nem sokat segít rajta :D Azt is érdemes elolvasni.
2013. márc. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10%

Én nem is merem a Szent Johannát. Soha életemben nem hallottam róla. Csak a Szent Johanna GIMIRŐL.

Amúgy tudom, h most róla beszélsz.

De elég ciki, ha elolvastad a könyvet, és még mindig nem tudod megjegyezni a nevét.

Máskor ne felejtsd el! SZENT JOHANNA GIMI!!!

:P

2013. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Te, utolsó válaszoló! Igen, te! Nem hiszem, hogy ezen így fenn kellene akadni, teljesen mindegy, és mint ahogy te is mondtad, egyből tudtad, miről van szó. Ez csak rövidítés, könnyebb kimondani, nem igaz?
2013. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%

Mondjuk, hogy van egy jó hosszú című könyv. Vegyük a Londoni óriáskerék rejtélye

akkor ezek szerint lehet úgy hívni a könyvet, hogy a Londoni óri. ?

amúgy a Szent Johanna Giminek az egyszerűsített alakja, az SzJG. Nem elég egy változat?

Szent Johanna így, Szent Johanna úgy. ha már rövidíteni akarsz, írd úgy, hogy szjg.

Londoni óri. XD

2013. márc. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
A Hűvösvölgyi suli az ííírtóra ugyan olyan... Ha hasonlót akarsz el kell olvasnod, mindenképpen!Meg a Martina az napló szerű de az más szerintem de az is jó, nekem nem jött be annyira mint a másik kettő.Most már csak neked kell dönteni.
2013. márc. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

Kedves valaki, aki kiakadt mert nem írta oda, hogy gimi.:


A te iskoládnak a neve például Petőfi Sándor Általános Iskola.

Akkor te is csak azt mondod hogy Petőfi, vagy Petőfi sándor, nem ?:) Szerintem nem szoktad hozzá mondani h általános iskola..:D

2013. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 dodo112500 ***** válasza:

3. válaszoló! Nincs semmi baj azzal, hogy Szent Johannának írta, mert úgyis mindenki tudja, hogy a Szent Johanna Gimire gondol.

Ja, egyébként meg mi is csak így nevezzük a suliban, pedig SzJG fan-ok vagyunk.

2013. márc. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
A neveletlen hercegnő naplója. (ha még nem olvastad, akkor mindenképp)
2013. márc. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

-Meg Cabot könyvek

-Bad Girl, Hot Girl

-Klikk

-A hűvösvölgyi suli

-Georga Nicholson vallomásai

:)

2013. márc. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!