Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna gimi! Ha Reni...

Szent Johanna gimi! Ha Reni tényleg akkora "zene analfabéta", akkor miért tudja mégis minden számnak a címét?

Figyelt kérdés

Jó,biztos néha megkérdezi,de pl. ami a sulirádióban szól,azoknak is mindig tudja a címét.

Hülye válaszoktól kíméljetek:D



2013. márc. 30. 20:13
1 2
 11/15 anonim válasza:

Én úgy emlékszem, a történet elején nem sok szám címét tudta, aztán ahogy Virággal jóba lett egyre többet, majd amikor bekerült "cortezék bandájába" természetesen (gondolom) annyit hallotta már azokat a számokat, hogy egyből felismerte, ha szólt a rádióban.

De ez csak az én elméletem. :D

2013. ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) én is úgy gondolom, hogy virág által.
2013. ápr. 12. 13:45
 13/15 anonim ***** válasza:
24%
teljes mértékben hulyeség az egész zenei stílus: Beatles? ki hallgat már ilyet? Ramones,Metallica,ACDC? WTF? a mai világban nem ezek a zenék mennek! bár kulfoldi vagyok,nem hinném hogy Magyarországon ilyen régi számok mennének...Reni osztálya elutasítja Pitbullt,Rihannát..stb. Miért, szerintem igenis jo zenét csinálnak. Azért estleg mert "egyéni" legyen? ha ez az oka,akkor igen hulye modon van megcsinálva....
2013. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
67%
Van aki még hallgat Beatles-t és TINI!
2013. máj. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szerintem bemondjak elotte a szam cimet mert tobbszor is emliti hogy ott hallotta eloszor mert szerintem logikus h elmondjak ha meg szeretned kesobb hallgatni ne kelljen az osszeset ki shazam ozni
2022. aug. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!