Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Clockwork Princessben Jem...

A Clockwork Princessben Jem (James Carstairs) tényleg meghal? És valójában Tessa micsoda?

Figyelt kérdés

Elkezdtem angolul olvasni a könyvet,egy rajongói oldalon kiírták,hogy Jem meg fog halni. De a könyv utolsó oldalán Tessa és Jem beszélget.Szóval akkor most mi is van?

Van egy olyan érzésem,hogy Adale Starweather-nek van valami köze Tessához. Jó felé gondolkozom?



2013. ápr. 4. 18:46
 1/3 ilcsike89 ***** válasza:
én úgy tudom h Zakariás testvér lesz belőle. mert így életben marad. és a TMI-ben azt mondják Z.-ről hogy más mint a többi néma testvér sztem ezért. de ez nem biztos. ne vedd készpénznek.
2013. ápr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :)
2013. ápr. 9. 08:51
 3/3 Mae Griffiths válasza:
Nem tudom,hogy aktuális-e még,de Tessáról jó a megérzésed! :) Lényegében élig árnyvadász,félig boszorkánymester.Jem pedig valóban Zakariás testvér,majdnem meghal a Hercegnőben és hogy életben maradhasson,Néma Testvér lesz belőle.Végül aztán Jem megint halandó árnyvadász lesz,de ezt inkább olvasd el! :) Sokkal izgibb úgy. ;)
2015. márc. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!