Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Figyelem! Aki volt SzJG...

Figyelem! Aki volt SzJG találkozón! Neketek mi a véleményetek róla? Mi volt jó, mi nem, mi lehetne még jobb?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 6. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A pultnál a sok sorbanállás nem volt jó, lehetett volna pl több pénztáros... De amúgy fantasztikus volt :) a kedvencem pedig a kérdezz-felelek Laurával :))
2013. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon, nagyon jó volt! Szerintem nem volt benne semmi unalmas, és rossz. Maximum az, hogy a hennafestő nem éppen arra koncentrált amit csinált, hanem arra, hogy hogy beszélgessen a másik csillámtetoválóval...
2013. ápr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
UHát nekem az nem terszett, hogy a karaoke-nál nem adták le ami rajta volt a listán ,de egy fluor mizut kettőször is, mi meg sokazmt készültùnk meg be is öltőztünk rá.....de amúgy nagyon jó volt :)
2013. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hűűű, nagyon nagyon nagyon nagyon szuper volt:) szerintem sokkal jobb volt mint az előző kettő találkozó :)

Ami a "nem olyan jó" kategóriába tartzozik, hogy alog vártam, hogy a mad world legyen a karaoken (el szerettük volna énekelni) de nem lett:( bár érthető hiszen rengeteg dal, kevés idő, ezen kivűl viszont komolyan fantasztikus volt:)

2013. ápr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon tetszett, nekem ez volt az első. Bár mi is szerettünk volna karaokezni, de nem tudtunk, mert a nő, aki beengedte a lányokat elküldött, mondván, hogy nem lesz több szám. A kedvencem azért mégis a találkozó utáni rész volt, amikor személyesen találkoztunk Laurával. :) Az fix, hogy novemberben is megyek. :DD
2013. ápr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 marietta99 ***** válasza:
ÚÚÚÚÚ szerintem is lehetett volna több pultos..csomót álltunk sorban.:// de amúgy nagyon jól éreztem magam,rengeteget nevettem és Laura is nagyon aranyos volt:) a fotózás után beszélgetett velünk meg megölelt minket.:) A karaoke az nagyon nagy volt:D én is énekeltem,a you belong with me-t és fúúú nagyon jó volt :D meg a tánc is vicces volt.:) bingónál nem nyertem meg a tombolán sem.:( de nembaj,attól még iszonyatjól éreztem magam. :)
2013. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó volt: Nyertem a tombolán Ketten-es óriásplakátot, lett egy csomó szjg-s cuccom, mi még a csoportos fotózás előtt fotózkodhattunk Laurával (kérdezz-felelek után), mert hamarabb el kellett mennünk, lett hennám, tök jó volt a táncolós rész is.


Rossz volt: Amikor az szjg-s cuccokér álltam/álltunk sorba, nagy volt a tömeg + volt egy beképzelt csaj csoport (ez muszáj volt leírnom :D ). Amúgy minden nagyon-nagyon jó volt. :)

2013. ápr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kicsit hosszúak voltak a sorok,de naon jó volt a hangulat!!!!!
2013. ápr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem nagyon tetszett, bár a sorban állás az nem volt a szívem csücske...

A kérdezz-felelek Laurával nagyon jó ötlet volt, így az olvasó és az írónő is jobban megismerhette egymást :)

Én a IV. Találkozón voltam, amin elmaradt a dedikálás, az egy kicsit fájlaltam (de majdnem minden találkozón van dedikálás, tehát bepótolható) A többire is elmegyek, szívesen !!!! :)

2013. nov. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!