Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki elmondana nekem hogy...

Minina kérdése:

Valaki elmondana nekem hogy mirol szol a SzJG8 1 es 2 kotete kulon-kulon mert mar nem birom kivarni?

Figyelt kérdés
Ja es meg ha valaki tudna par idezetet nagyon megkoszononem! :) Elore is koszi!

2013. ápr. 8. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább várd ki,mert én eddig minden SzJG-kötetet úgy olvastam ki,hogy tudtam mi fog történni benne,és úgy nem annyira érdekes már.Viszont a 8-ast úgy olvastam ki,hogy nem tudtam,hogy mi lesz benne,és sokkal érdekesebb volt az olvasása. Szóval szerintem inkább várd ki,mert megéri :)
2013. ápr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom :) en is ugy olvastam el a 7 kivetelevel de nekem ugyan olyan izgalmasak voltak...De azert koszi!

Varom a tovabbi kommenteket.

2013. ápr. 8. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egész 8-as.

Cortez nem enged és nem megy el a szüleivel. Reni nem mondja el senkinek az ösztöndíjat. Vladár viszont az egész osztály tudtára adja amin Cortez és Reni nagyot balhéznak. Reni teljesen magába zuhan, de másnap reggel Cortez várja azzal, hogy elköltözik vele Párizsba. Justin és a meleg barátjával összeköltöznek egy házba amit Arnold ajánlott nekik és kibékülnek Reni és Arnold. Reni, Virág és Kinga is túl lesz AZON A DOLGON. Zsolti és Edina összejönnek egy véletlen folytán, de egy hónap múlva szakítanak mondván, hogy: "Egyetemre mennek és mivel mindketten nagyon jól néznek ki kár lenne kihagyni, hogy ne ismerkedjenek meg mással. De ettől eltekintve bármikor aludhatnak egymásnál:)" Közben egyre rosszabbul érzik magukat, mert lassan elválnak. Kinga az ELTE-re, Macu Japánba, Dave nem tudom, Gábor kommunikáció szakra, Virág, Ricsi, meg a rockerek húznak Szhelyre. :). Zsák meg cukrász lesz. Zsoltit se tudom. Reniék meg ugye Párizsba... Mindenki sikeresen leérettségizik és az osztálykirándulás is szuperül sikerül... Még Máday is nevetett rajta. :) Még egy kicsi iromány van Párizsról, de nem túl sok. Összességében minden jól alakul. :D

Balhék:

Robi: ,,Zárd ki a tanárt az első órában"

Andris: ,,Tedd emlékezetessé az osztályfényképezést"

Zsolti: ,,Vetísd le az osztályvideót egy iskolaünnepségen"

Kinga: ,,Tereld el a felügyelőtanár figyelmét a kiránduláson"

Reni: ,,Bónusz szerenád annak a tanárnak akivel a legrosszabb a kapcsolatod"

Dave: ,,Tedd emlékezetessé a suli honlapját"

Ricsi: ,,Költözz be a suliba"

Virág: ,,Minden egész órában énekeld el ugyan azt a dalt"

Gábor: ,,Mondj beszédet a ballagáson"

Cortez: ,,Cseréld ki Máday vonalzóját és tarsd magadnál az eredetit májusig"

Macu: ,,Utolsó tanítási napon hozd be Csontváz Carlost"

Jacques: ,,Jelenj meg a suliban furdőrühában, strandcuccal és maradj úgy 10 percig"

Ja és még anniy, hogy Kitti(Kinga húga) teljesen elkanászodik és olyan lesz mint egy kis ribi. Kinga elveszi a mobilját és helyette Reni ócska telóját kapja meg. Összejön Kitti meg Bálint és szakítanak is. Bálint utána Krisztivel(Kitti legjobb barátnője) kezd el járni ami kikészíti Kittit. Odacsapódik Reniékhez és Katával összebarátkoznak és ő is gót lesz.

Ja és Reninek új telefonja lesz :) És Gábor nagypapája meghal :/

2013. ápr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom :)
2013. ápr. 9. 18:30
 5/5 anonim válasza:
KÖSZÖNÖM!!! nagyon szeretem az SZJG-t, decsak vasárnap vagy hétfőn kapom meg, mert most éppen a mamámnál vagyok ahol már7(!!!)szer olvastam ki a 7.részt, annyira unatkozok:'(
2013. júl. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!