Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az szjg.hungariaforum. Net az...

Az szjg.hungariaforum. Net az micsoda?

Figyelt kérdés

Miaza PB?

Mi az a reagal vagy mi?

Hogy működik?

Mi az ,hogy játszótárs,és miért kell olyat keresni?



2013. máj. 26. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az az oldal egy FRPG. Vagyis fórumos szerepjáték. Az emberek az SZJG szereplői helyébe képzelik magukat vagy olyan emberek helyébe akik abban a világban élnek. Úgy működik, hogy írnak. leírják, hogy a karaktereik mit éreznek, mit csinálnak.

A PB az az oldal típusa. Játék szempontjából nem fontos. A reagal az szerintem regisztráció vagy inkább csak reag, ami azt jelenti, hogy valaki írt vagyis reagált arra amit más írt. Játszótársat meg azért kell keresni mert ezt nem egy személy játssza hanem több ugyan abban az időben. Egyedül unalmas ilyet játszani és ennek konkrétan az a lényege, hogy többen játszanak.

2013. máj. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

wííííííííí, de régóta kerestem már ilyent! köszi szépen :*

(bocsi, az elöttem levő leírt mindent és nagyon helyesen , ezért remélem nem gond, hgoy nem válaszolok, csak köszönök:o3)

2013. jún. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!