Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok erről a szövegről?

Mit gondoltok erről a szövegről?

Figyelt kérdés

Tik-tak-tik-tak-tik-tak… Minden másodperc egy újabb apró kattanás, egy szívdobbanás, egy reccsenés a parkettán, esetleg a vihar által az ablaküvegnek csapott csupasz faágak csikordulása.

Ilyenek egy átlagos éjszakai hangjai, de ma másfélék törik meg a sötétség békés csendjét. Bakancsok hangos trappolása, egy váza életének végét jelző csörömpölés és egy sikoly. Egy igazi velőtrázó, éles sikoly, mely csak az élet utolsó perceiben hagyja el az ember torkát. Érzem, torkom kiszárad és a sikoly elhal. Többet nem hallom az éjszaka hangjait, bár azok ugyanúgy folytatódnak.

Tik-tak-tik-tak…


2013. máj. 27. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

„Virradt. Ő állt. Kint a torony

kongatta a negyedeket.

Egy, kettő, három, négy. A piacon

gyűlt a tömeg.


Percét várva, nehéz bilincsben,

csak állt, s számolt. Szívében vad dühök.

Aztán az óra összeszedte minden

erejét, és ütött.”

2013. máj. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nagyon szép, bár az én ízlésemnek egy kicsit túl költői. Ettől függetlenül hangulatos, nekem tetszik.
2013. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Csatlakozom a másodikhoz. Szépen és választékosan fogalmazol, a hangulat is átjön, az objektív véleményem tehát az, hogy ez a szöveg jó. Nagyon jó.

Ha az objektív véleményem is számít, akkor az én ízlésemnek is egy kicsit túl költői. De ez csak egy magánvélemény, ettől még jó.

2013. máj. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sKillEr96 ***** válasza:
56%
Szia! En magam is irok novellakat, meg irtam egy regenyt is, es szerintem is nagyon valasztekosan fogalmazol, nekem tetszik, szerintem nem "tul koltoi", atjon az erzese a dolognak. Ha ez egy hosszabb sztori reszlete, elkuldhetned nekem privatban az egeszet :D
2013. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! :)

A "költőiséggel" csak a hangulatot szerettem volna megteremteni, de figyelni fogok rá, hogy ne vigyem túlzásba.

Egyelőre csak ennyi, nem írtam meg hosszabban.

2013. máj. 28. 16:11
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenkinek ment a zöld kéz :)
2013. máj. 28. 17:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik, de szerintem a vázának nincs "élete",aminek vége lehet. Amúgy tökéletes! Egy könyv hátsó borítóján el tudom képzelni...
2013. máj. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!