Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha könyvet írok lehet bele...

Ha könyvet írok lehet bele ilyet rakni?

Figyelt kérdés
"Ilyen"-nel alatt azt értem hogy meglehet említeni zene számot? Mármint úgy hogy valaki éppen azt énekli? Vagy ha meg sem említem a címét csak a szövegét? Nem nézne ki hülyén egy könyvben?

2013. jún. 24. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, más írók is csinálják.
2013. jún. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Láttam már, azon kívül, hogy nem ismertem a zenét, engem zavart.
2013. jún. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

Egy könyvben találkoztam ilyennel, SZJG, ott zavart, mert többet nem ismertem, egynyári slágerecskék is voltak, a történet szempontjából lényegtelenek voltak.


Szóval szöveget, konkrét számot akkor tegyél bele, ha az a sztori szempontjából lényeges.

2013. jún. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, nem tiltja semmi. Viszont olyat érdemes csak cím szerint megemlíteni, amit a többség azért ismer. Ha például beleírod, hogy az adott jelenet közben a Living next door to Alice ment, vagy az Örömóda, vagy egy Metallica szám, ezeket azért az olvasók 95%-a ismeri. Valami noname előadó egynyári slágerét kár cím szerint beleírni, az úgysem mond szinte senkinek semmit.
2013. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!