Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A szent johanna gimi melyék...

A szent johanna gimi melyék részében és hanyadik oldalon van ez a rész?

Figyelt kérdés
Tudod mit? – emeltem fel az állam. – Ne felejtsd el! Mert minden szava igaz! – tártam szét a karom. Cortez a szemembe nézett, és felvonta a szemöldökét. – Amit leírtam, azt úgy is gondolom. Mindig is úgy gondoltam. És lehet, hogy ezután, soha, de soha nem beszélünk többet, de akkor is tudnod kell! Nem érdekel – förmedtem rá dühösen, minden mindegy alapon. – Azt hiszed, hogy ez a tanév nehezen alakult, mert haragszol rám? Gondold át a többit! Gondold át az én szemszögemből! Én bocsánatot kértem, többször is, mert ez az egész egy hülyeség volt! És sajnálom, mindent megtettem, hogy túllépjünk rajta, de neked nem megy. Rendben. De jó, ha tudod, hogy nekem is lenne okom haragudni. Te mikor kértél tőlem bocsánatot? De tudod, mit, nem is várom el. Mert igazából sose haragudtam rád. Nem tudtam – töröltem meg a szemem. Cortez pislogás nélkül meredt rám.- Mert szeretlek – mondtam ki hirtelen, bár a fülemben annyira dobogott a vér, hogy alig hallottam magam…

#SzJG #Szent johnna gimi
2013. júl. 2. 15:19
 1/7 hooligirl98 ***** válasza:
5. kötet (Remény) az oldalszámot nem tudom, de december 20-án:)
2013. júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
PDF formátumban keresd meg az 5. kötetnél
2013. júl. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. júl. 3. 13:53
 4/7 anonim ***** válasza:
ötödik rész, és talán 405 és 410 között valahol. :)
2013. júl. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. júl. 4. 17:41
 6/7 szandra124 válasza:
a 409 és a 410 oldalon :)
2013. júl. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Meg is találtam. :)
2013. júl. 5. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!