Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki Trónok harca szakértő!...

Valaki Trónok harca szakértő! Kellene egy ember magyar elnevezése, de nem találom a könyvben, segítene valaki?

Figyelt kérdés

Gravedigger of Quiet Isle. Ezt keresem. Aki olvasta a 4-es és az 5-ös könyvet. A Zászló Nélküli Testvériséggel és a Vérebbel kapcsolatos. SPOILER! Catelyn halála és Kőszív úrnőként való visszatérése után. SPOILER vége.

Előre is köszönöm :)



2013. júl. 2. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak sírásóként említették meg a 4. könyvben, 5-nek kb ötödénél járok de még nem volt róla szó. Arra gondolsz,h ő a Véreb? :) Én remélem,h nem halt meg.
2013. júl. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi :) Nem hiszem, hogy ő a Véreb, csak egy fanfiction-t fordítok. Azért majd utánanézek jobban, hogy biztosra menjek. Remélem én is hogy nem halt meg, és felbukkan valahol. Ez a fránya George R.R. Martin, hát nem kinyírja a kedvenc szereplőinket? :P Azt tudod, hogy mi a fordítása a Quiet Isle-nek? Csend-sziget? Bocsi hogy ennyit kérdezek, de tavaly tavasszal olvastam a sorozatot, és nincs magyar honlap ahol ezeket így összeszednék, pedig jó lenne. Lehet újra el kellene olvasni :)

2013. júl. 2. 21:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Sztem Csendes sziget, mert ugye ott senki se beszél. Am mikor olvastam én goldoltam h a sírásó a Véreb, meg vannak amik alátámasztanák és logikusak, pl ezen az oldalon: [link]
2013. júl. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, igen ezek elég meggyőző érvek :)
2013. júl. 8. 16:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak tippelek. A Csend-szigetre vetődik Brienne, Pod és a septon, akinek nem jut eszembe a neve. Ott a főszerzetes egy korábbi lovag. LEhet, hogy ő az?
2013. júl. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja igen, ő mondja, hogy eltemette a Vérebet a két kezével, a kutyafejű sisakot a sírjára helyezte, ahonnan Maró ellopta később, s ugyanez a szerzetes volt az, aki majd befogadta Idegent, Sandor lovát.
2013. júl. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A szerzetes biztos hogy nem Sandor mert szerintem akkor Brienne felismerné (tudom hogy nem találkoztak de azért a Véreb elég jellegzetes figura) Én szinte biztos vagyok benne hogy nem halt meg. Martinnál megtanultam hogy akiről nem tudjuk eggyértelműen hogy halott az nem mindig az :D
2013. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos,h a sírásó nem Sandor. Brienne h ismerte volna fel? Tetőtől talpig be volt öltözve és az arcát is eltakarták, csak a szemei látszottak. Brienne nem volt mellette hosszú, de még rövid ideig se h ennyiből felismerje.
2013. júl. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
És Podrick?? Emlékez hogy ő az udvarban szolgált szóval ő biztos felismerte volna.
2013. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az arcát csuklya takarta...
2013. júl. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!