Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy tetszik a regényem eddig...

Hogy tetszik a regényem eddig elkészült része?

Figyelt kérdés

leírom az alaptörténetet is ne hogy ne értsétek a történetet.

Alaptörténet:A Crossyingi Kutatóállomás Amerika legjobb kutatóállomása.Ebből 3 kutató mehet Marioba a természet feletti lények után kutatni.Mr.James az igazgató Katherinár,Morganát,és Davet választja.A magán repülőjük lezuhan Mario felett ,és csak négyen élik túl.Dylen egy katona,Katherina,Dave,és Morgana de ő egy ideig kómába éli át a kalandokat. Ez a alaptörténet.Most következik a történet készen lévő részei.

Május 12. szerda.A Crossyingi kutatóállomás minden egyes ifjú kutatónak az áll ma hogy bekerüljön.De ide csak a leges legjobbak kerülhetnek.Még a leges legjobbnál is jobbnak kell lennie százszor.Összesen 40 kutató dolgozik az épületbe.De csak három embernek adódik lehetőség ,kutatást végezni Marioba a természet feletti lényekről.Az igazgató válassza ki azt a három embert akik a jobbnál is jobbak.A kutatóállomás 33 éve alapult meg.Crossing legnagyobb épülete a városba.Amerikába ez az egy kutatóállomás végzet kiváló kutatásokat.Természet feletti lényt észleltek Marioba ezért kérték meg a Crossingi kutatóállomást küldjenek oda egy csapatott ami három kutatóból áll,hét katonából,kettő pilótából.Mr.Jamesnek kell kiválasztania azt a három legjobb kutatót.És azt a díjat tűzték ki ha sikerrel járnak megkapják a város legjobb kutatónak járó címet.Az állomáson minden kutató veszülten várja mikor kéreti őket a igazgató.Egyszer megszólal a bemondó.

- A kutató csapatainkat kéretem mind a 19 csapat lépjen a tárgyalóba. szólalt meg Mr.James hangja.Mivel a kutatók csapatra voltak osztva összesen 19 csapat eszélyes a feladatra.Beléptek nagy feszülten a kutatók a tárgyaló terembe.Mr.James csak nyugodtan lábát keresztbe rakva olvasta a "Hogyan legyünk sexyk" könyvet.Amint elolvasták az ajtón belépők a szöveget elkezdtek röhögni,Mr.James röktön bele rakta a táskájába a könyvet és kihúzta magát.

- Szóval mint tudjátok csak EGY csapat mehet Marioba természet feletti lény után kutatni. mondta el-vissza járkálva az igazgató.A csapatok unták a beszédet ők csak azt akarták tudni ki megy Marioba.

- Ez egy olyan esély amit csak három ember lehet részese. Mr-James mondogatta a magáét míg az egyik csapat majd el nem aludt.

- Uram azt mondja melyik csapat mehet.Az idő pénz. feleselte vissza mogorván a B csapat egyik lány tagja.

- Rendben,rendben.Szóóóóval a a csaapat aki Marioba mehet nem máááás miint a F csapat! válaszolta Mr. james.

F csapat három tagból áll mint a többi.Katherina Ramsway aki kedves,érzékeny,szuper okos,és egy Indián lánya ként emlegettik mert az is.Kath nagyon örül mivel oda mennek ahol a nagypapája született az indián törzs tagja.A másik tag Dave Zokszon.Dave jóképű,inteligens,megértő,bátor,okos.a másik tagja Morgana Roljsm.Morgana okos,kitartó,bátor,szerelmes,bunkó de egybe gyönyörűséges.A csapat nagyon örült hogy őket választották.A 19 cspatból 5 sírva fakadt és kirohant "irigy emberek" a legjelemzők rájuk.A többi csapat oda ment gratulálni.Mr.James eltünt az irodából mikor a szerelmes Morgana megakarta neki köszöni.A csapat tagjai elkezdtek pakolni mivel szombaton indulnak .Nagyon sok idő bepakolni íratokat,ruhákat,élelmiszert meg a többi szükségest.

…..Utazás….

május 15.szombat.

A napok csak szaladtak el.Eljött végül az utazás napja.a cspat türelmetlenül várta a 11 órát.Az idő úgy szaldat mint a napok.A Kutató állomáson a épület legtetején indul a magán gép Marioba.A épület tetőtérén ott volt Mr.James.oda ment Morganához és egy táskát adott át a kezébe.

- Uram!Ez mi lenne? kérdezte meglepődve.

- Egy puska a nagypapámtól kaptam.Ő hit a természet feletti lényekbe.És azt mondta ezzel lehet csak megölni őket!Most neked adom meg egy csomag chips. válaszolta mosolyogva Mr.James és egy puszit nyomot Morgana homlokára.

- Köszönöm uram!Vigyázni fogok a puskára. mondta elpirult arccal Morgana.

- Szívesen.És szólíts csak Jamesnek. felelte Morgana arcát simogatva.

- mennem kell indul a gép.Viszlát.és ígérem sikerrel járunk. kiabálta Morgana futva ne hogy itt hagyja a gép.

Mindenki felkerült a gépre,aztán utnak indult Marioba a titokzatos városba.Morgana álmodozott ami nem szokásos dolog,Dave horkolt ami elég szokásos dolog,Kath meg gyönyörködött a látványba.Amikor este huszonkét órakor Mario felett voltak majd nem oda értek a gép elkezdet zuhanni.Nagy robbanásra figyeltek fel a közeli erdőbe,temetőbe élő lények.Reggel hétkor tért magához Dave ,Kath,és Dylan az egyik katona.Katherina látta a sok elégett holtestett.Kathnak elég jó volt a szaglása.Érezte közeledik valami.Gyorsan szólt még élőknek menjenek a mező felé.

- Hé nézzétek!Morgana még él csak komába. szólalt meg Dylen.

- Gyorsan fogd az öledbe menjünk siessetek. kiáltott fel Kath.Dylen felkapta még a mellette levő táskát.A csapat gyorsan futott leheletüket látni lehetet a levegőbe. Gyorsan bekuporogtak egy mogyoró bokor mögé.Dave egy zacskóba gyorsan elkezdte belerakosgatni. Nagy üvöltést hallotak magük mögül.egy ismeretlen lény volt.Fogai nagyok,élesek,és hosszúak.Medve felé pofája volt.A csapat gyorsan futásnak eredt.A lény gyorsan szaladt szinte pár méterre



2013. júl. 9. 15:16
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

A lemaradt része:volt tőlük....


Két szó maradt le belőle :)ja és jöhetnek negatív pozitív válaszok is!nem vagyok olyan hogy "nem figyeltem oda!Sietem!" nem mondok ilyeneket örülök a negatívnak is abból legalább tanulni lehet!Mindenkit felpofozok!

2013. júl. 9. 15:20
 2/17 anonim ***** válasza:

Sok hibád van.

pl, ami nagyon zavart: áll ma

helyesen: álma


ezen kívül minden írásjel után tegyél szóközt, pl: elmentem, hogy

vagy: Szia! Én... stb.


egy csomó hibád van még.

"- Hé nézzétek!Morgana még él csak komába. szólalt meg Dylen. "

helyesen: - Hé, nézzétek! Morgana még él, de komában (van) - szólalt meg XY

2013. júl. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ja és nem Katherinár hanem Katherina!Gépelési hiba :D
2013. júl. 9. 15:21
 4/17 A kérdező kommentje:
felpofoztalak!Köszi a választ javítani fogok! :)
2013. júl. 9. 15:22
 5/17 rajcziz ***** válasza:
53%

Figyelj, te már többször is írtál ide történeteket, most eljutottál egy részletig is, ez azért haladás. De hová!


Ez nem egy regény, ez olyan, mintha tegnap este olvastál volna egy regényt, ma pedig elmondod a tartalmát! Borzasztó! A helyesírás köpedelem, a fogalmazás sem jobb, a párbeszédeket inkább mellőzd, mert elviselhetetlenek.


Hagyj fel az írással. Komolyan. Csak jót akarok. Te sem dédelgetsz majd hiú álmokat, minket pedig megmentesz az ehhez hasonló írásoktól. És ezt most tényleg a te érdekedben mondom. Értem én, hogy író akarsz lenni, de nem tudom elképzelni, hogy valaha eléred a célod. Találj valami olyat, amiben jó vagy, és arra gyúrj rá. Mert ez így sehova sem vezet!

2013. júl. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A helyesírásra máskor jobban ügyelj, mert az ember nem szívesen olvassa végig, ha minden második szó hibás. Az utolsónak igaza van: olyan, mintha valami élménybeszámolót írtál volna. A nevek egyszerűek és senki nem jegyezné meg őket, és ha lenne jellem, ami nincs, akkor tudnám mondani, hogy klisés: szép, okos stb. A csapból is ez folyik. Nem kell elzárkóznod az írástól, de olvasd át és néha nézd át, amit írtál, mielőtt megosztod a nyilvánosággal. Ez nekem így nem tetszett.
2013. júl. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

első válaszol vagyok!


akkor ezt is elírtad: "felpofoztalak!" - nem inkább felpontoztalak?

vagy annyira nem tetszett a válaszom, hogy képzeletben felpofoztál?

2013. júl. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ja elirtam..ja amugy kosz a valaszokat.elszomoritot hogy nem irhatok :(
2013. júl. 9. 21:10
 9/17 anonim ***** válasza:

Mindenkit felpofozok! :D

Vigyázz, mert visszaütök! Összetett szavakat különírsz, hemzseg a helyesírási hibáktól, szinte olvashatatlan. A karakterek jellemzése egyszerűen nevetséges, meg ez az egész olyan, mintha egy általános iskolai fogalmazást olvasnék, a rosszabbik fajtából.

Ne haragudj, hogy le kell, hogy húzzalak, de ez nem valami jó. Még sok mindenben lehetsz tehetséges, és biztos vagyok benne, hogy az is vagy, valamiben legalábbis biztosan, de szerintem nem ez írása lesz ez a valami.

2013. júl. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia! Mániám h először elolvasom a kommenteket egy ilyen részlet előtt, és amint látom nem épp dicsérőek a szavak...Gondoltam ha tele van helyesírási hibával, akkor elolvadom, mert kíváncsi vagyok ki mit ront ezzel kapcsolatban...


Belekezdtem, és az első ami megütőtte a szemem az az ,,áll ma" nem tudom ti hogy vagytok vele, de nálunk ezt a szót egy l-el, és egybe írjuk...A násodik ,,Még a leges legjobbnál is jobbnak kell lennie szászor." Én ezt így írnám: ,,Még a leges legjobbnál is százszor jobbnak kell lennie." A harmadik: 40 ember dolgozik az épületbe" inkább az épületben...Negyedik: A történet helytelen sorrendben van...Inkább tovább már nem is sorolom...


Én is író szeretnék lenni, de mielőtt ezt kitaláltam rengeteg könyvet, fanfictiont olvastam, és már szinte minden szót ismerek, és egy történetben a legkisebb helyesírási hiba is szúrja a szemem...Kíváncsi vagyok hány éves vagy, hiszen úgy megtudom hogy azért rontottál-e mer; mert kicsi vagy, vagy azért, mert nem tanultál meg helyesen írni....Nem azt mondom hogy mondj le az írói ,,álmodról", hanem hogy még rengeteget jell tanulnod ahhoz hogy profin írj!Én itt be is fejeztem a szónoklatom, ennyi az én véleményem!

2013. júl. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!