Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek nem lett volna jó...

Szerintetek nem lett volna jó ha Cortez és Arnold között nem csak vita alakult volna ki hanem mondjuk C. egy kicsit kitör a "jófiú én senkit se bántok"szerepéből és verekedik Arnolddal vagy legalább jól behúz neki?

Figyelt kérdés
Mert véleményem szerint Arnold erre jól rászolgált volna a bunkózásásval, és egy kicsit izgibb is lett volna.Nem tudom én mindig ezt vártam és kicsit rossz volt hogy nem történt meg...

2013. júl. 9. 21:21
 1/10 hooligirl98 ***** válasza:
85%
Jól van, akkor megnyugodtam, hogy nem csak én vártam arra, hogy végre behúzzon neki..:) Amúgy szerintem nem tenne ilyen C mert tudja hogy Reninek fontos Arnold mint barát még ha épp nem is úgy gondolja.
2013. júl. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
szuper lett volna:)
2013. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem pedig mindketten sokkal intelligensebbek annál, hogy verekedéssel oldják meg a problémáikat.
2013. júl. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Tökéletesen egyetértek az előttem válaszolóval. Minek verekedniük? Lerendezik ők csípős megjegyzésekkel, mellesleg Cortez nem annyira hülye, hogy bántsa Arnoldot, mert akkor saját magát minősítené.
2013. júl. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szerintem C. nem bántaná Arnoldot mer tudja hogy Reninek fontos.
2013. júl. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
én nagyon vártam a 8/2ben hátha... én is nagyon utálom Arnoldot őrültem volna ha egyszer C kinyilvánította volna a nem tetszését:)
2013. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ha Cortez be akart volna húzni Arnoldnak, akkor inkább Ricsit kérte volna meg, hogy fejelje le.. :DDD
2013. júl. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Én inkább több Gombás jelenetet olvastam volna, és akkor Cortez egy kicsit elintézhette volna Gombát. Amúgy szerintem jól összeillenek Vikivel...
2013. júl. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Jobb így, hogy Cortez nem húzott be neki, mert tudta, hogy Reninek ez fontos.De én is utálom Arnoldot olyan beképzelt.
2013. szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 venkolompos ***** válasza:
49%

Mielőtt összejöttek volna, szerintem azért nem tette meg, mert egyrészt nem volt benne biztos, hogy most ki a nyerő Reninél, és ha Arnold, akkor az elég kínos, meg ő ennek teljesen felette állt. Inkább magában füstölgött, de szemtől-szembe inkább a kiröhögte, kikerülte. Bár egyszer tesiórán majdnem lerúgta Arnold fejét focilabdával, abszulete véletlenül.

Miután összejöttek, pedig már nem volt értelme, ő nyert. Amikor pedig ezt el akarta mélyíteni Arnoldban, csak felrakta a netre a "my girl" képet.


De Gombát tényleg leüthette volna/lefejeltethette volna Ricsivel. Nála nincs értelme a nonverbális, erkölcsi hadviselésnek.

2013. dec. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!