Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit tanít Haller? És miért...

Mit tanít Haller? És miért nincs a Szent Johannásoknak zene órájuk. (Szent johanna Gimi kérdés)

Figyelt kérdés

2013. júl. 16. 19:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Gimiben nulláról kezdik? Ilyenről még nem hallottam, nálunk is haladó csoport volt, ahogy más rokonoknál és ismerősöknél is. Max. második idegennyelvet kezdtek nulláról.
2013. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Lizzie-chan ***** válasza:
11., ki kell, hogy ábrándítsalak: igen is van olyan gimi, ahol a nulláról kezdik az egész nyelvet. Mi is úgy mentünk néhány osztálytársammal a gimibe, hogy nem tudtunk angolul, még az alapokat sem, mert németesek voltunk, de mivel az angol a kötelező, ezért nem volt választásunk. Tehát már csak miattunk is újra kellett kezdeni az angolt az alapoktól, igaz, két csoport van nálunk.. Mellesleg nem tudom, hogy ez vajon kilencediktől is létezik-e, mert én hetedikes voltam, amikor a hatosztályos tagozatra bekerültem a gimibe.
2013. júl. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem német szakos tanár de ebben a suliban nem tanul senki németet, csak Hallert ide vették fel dolgozni és itt vagyok ofő órét tart.
2013. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!