Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi Kalauz!...

Szent Johanna Gimi Kalauz! Szerintetek? Többi lent

Figyelt kérdés
Akik már olvasták az SzJG Kalauzt: 176. oldalon, kimaradt jeleneteknél (3. kötetből) van egy olyan rész, amikor Dave elmondja, hogy valami bulira nem hívna lányt az osztályból, Virágot Dorián miatt, Kingától fél, Renit pedig semmiképp. Ezt miért mondta? Hogyhogy "semmiképp"? Szerintetek?

2013. júl. 28. 15:27
 1/3 anonim válasza:
100%
Azért mondja, hogy Renit meg semmiképp, mert tudja, vagy látja, hogy Cortez-nek tetszik Reni, és Reninek is Cortez! Szerintem.
2013. júl. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Cortez a barátja, ezért nem állna kettejük közé, addigra már mindenki tudta szinte, hogy tetszenek egymásnak. Reni nem is menne vele, ezt is tudja; Cortez meg berágna rá.
2013. júl. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy én is erre gondoltam, de azért gondoltam, megkérdezem, ti mit gondoltok erről. Köszi a válaszokat :)
2013. júl. 29. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!