Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A csontváros trilógiában...

Tutyi16 kérdése:

A csontváros trilógiában végül összejön Clary meg Jace?

Figyelt kérdés
Megelőzve a lerohanást, nem vagyok türel,etlen tini, egyszerűen nem szeretem az ilyesféle csavart, és jó lenne tudni mi lesz, mert most inkább olvaanék valami romantikusat. Kérlek szépen, adjatok rendes választ. Előre is kösz
2013. aug. 31. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Előre szólok, hogy SPOILER-es válasz lesz. Először is a Csontváros mára kibővült még 2 könyvvel, illetve jön a hatodik és egyben utolsó, szóval a trilógia már nem megfelelő elnevezés. Bocsánat az okoskodásért, de már ezer emberrel találkoztam, akik mind trilógiázták, pedig nem az. A kérdésedre a válasz, pedig az, hogy igen, összejönnek. Persze lesznek kisebb-nagyobb bonyodalmak, de Cassandra Clare (szerző) elárulta a Twitterén, hogy a hatodik részben ,,kábé összeházasodnak". A kábét úgy értem, hogy kérdezték, hogy össze fognak-e házasodni és azt válaszolta, hogy ,,sort of" ami annyit jelent, hogy nagyjából.
2013. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :) és sorry, nem nagyon néztem utána hány részes, csak az elsőt olvastam :) még
2013. aug. 31. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!