Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jane Austen könyvek, ill. a...

Jane Austen könyvek, ill. a Bronte regények hányéves korosztálynak valók?

Figyelt kérdés

2013. okt. 1. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem Austen könyvek 14+ Bronte 15-16 éves korosztálynak való de nem mindegyik könyv. Attól függ melyikről van szó.
2013. okt. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk 12 vok,és én a Büszkeség és Balítéletet olvasom...Valakik szerint az még nem nekem való,pedig nekem tetszik,és értem is a könyvet.
2013. okt. 1. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazából, nem az számít, hogy hány éves kortól ajánlják a könyvet, hanem, hogy érted-e és hogy tetszik is. A korosztály ajánlás csak annyit tesz, hogy az átlagos életkortól értik meg, hogy miről szól a könyv.

Jane Austen-t én 13 éves kortól ajánlanám, Bronte meg attól függ, hogy melyik XD

Ha te 12 évesen olvasod a Büszkeség és Balítéletet, akkor csak annyit jelent, hogy érettebb vagy a korod bélieknél.

Nekem ez az egyik könyvem^^

2013. okt. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!