Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A harry potterbe dumbledo...

A harry potterbe dumbledo szavai mire utalnak: filkó, pityer, dzsúzli, vakorcs? Mert a hatodikban mikro temetik dumbledort harry rájön és ezeket a szavakat először akkor használjamikor harry elsős? De mit jelentek vagy mire utalnak?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából nincs jelentése. Valami ember feláll Dumbledore temetésén,hogy "szól néhány szót",és erről eszébe jut hogy Dumbledore-hoz nem illenek ezek az üres szavak.És ekkor eszébe jut hogy mit értett Dumbledore néhány szó alatt.Akkor elsőben azt mondta hogy mondd néhány szót:filkó, pityer, dzsúzli, vakorcs. Ezt nem tudom jobban elmagyarázni. A lényeg hogy nem utalnak semmire,nem jön rá semmire,csupán eszébe jut.
2009. nov. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Azér jut csak úgy eszébe, mer Potter egy idióta :D
2009. dec. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nincs semmi összefüggés atemetés a szavak között csak eszébe jut ahogy az elöttem szoló is mondta,hogy nem illenek hozzá az üres szavak.

Elvileg a roxfortban lévő házimanókat szülítja mivel utána jelennek meg az "étkek" az asztalnál

(legalábbis ez a logikus)

2009. dec. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 te vagy idióta!
2017. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
[link] Szerintem elég jó magyarázatot ad, nekem nagyon tetszik. Nem tudom ez mennyire feltételezés, vagy tény-e, de mivel az eredeti szavaknak angolul tényleg ez a jelentésük, szerintem el lehet fogadni.
2018. ápr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!