Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szjg! Amikor Cortez lefekszik...

Szjg! Amikor Cortez lefekszik Renivel, a 8. kötetben, amikor a vihar miatt Reninek ott kell aludnia náluk, szerintetek hogxan feküdtek le? Ti hogy képzelitek el?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokak szerint (meg szerintem is) nagyon ovisan van ez a rész leírva, de én most a ti véleményetekre vagyok kíváncsi...

2013. dec. 26. 22:43
1 2
 1/20 anonim válasza:
40%
Gondolom Cortez megkérdezte: akarod? Reni meg amilyen kis béna elkezdett dadogni v alamit. Végülis Cortez megértette őt annak ellenére, hogy nem nyögött ki semmit, azt lefeküdtek és kész. Ilyen közhelyekben gazdag könyvtől, mint a Szent Johanna Gimi nem nagyon lehet elvárni romantikus/izgalmas szex-jelenetet.
2013. dec. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Az 1. kérdező kommentjéhez annyit, hogy Laura elmondta miért nem írta le részletesen: Mert azt akarta hogy a 12 éves és a 20 éves is úgy képzelje el, ahogy akarja.

Amúgy én még fiatal vagyok ehhez ezért nem képzeltem el részletesen.

2013. dec. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

Hát szerintem úgy volt ,hogy miután visszamentek evés után a szobába, még csináltak valamit együtt aztán elkezdtek csókolózni. reni csinálhatott egy-két olyan mozdulatot , amiből Cortez arra következtethetett,hogy akarja. 1oo-szor megkérdezte ,hogy akarja-e, mire Reni annyira magabiztosan amennyire csak tudta abban a helyzetben, azt mondta ,hogy igen. Akkor Cortez még szenvedélyesebben kezdte csókólni, lejjebb ment a nyakára is, aztán szinte egyszerre levették egymásról a blúzot. Cortez Renit a melléhez közel puszilgatta, közben Reni kigombólta Corteznek a nadrágját, aztán nem sokkal ez után Cortez is a Reniét. Ott voltak fehérnemüben és hevesen csókolóztak. Reni hátradőlt az ágyon, Cortez meg már felül volt és Reninek a szemébe nézett ,hogy lássa , tényleg akarja-e. Mikor megbizonyosodott ,hogy igen, felhúzta a melltartőját és elkezde puszilni a mellét, mikor látta ,hogy Reni élvezi, kikapcsolta és levette róla. Csókolózás közben Reni Cortez mellére tette a kezét és úgy ment lefele, ameddig a boxeréhez ért, amit lehúzott róla. Cortez megfogta Reni fenekét ls lehúzta a bugyiját. Ott feküdtek mesztelenül. Végül Cortez megkérdezte párszor ,hogy bizos akarja-e... Közben az éjjeli szekrényéből elővett egy óvszert. Teljesen sötét volt , hogy Reni ne érezze magát kellemetlenül, nem volt sok előjáték ,mert bizots ,hogy Reni nem mert volna az elején játszani Cortez nemiszervével, így szerintem csak C. kényesztette kicsit mindenhol és persze végig csókolóztak és mondták egymásnak ,hogy szeretik egymást. Aztán C. magukra húzott egy takarót. reni volt alol, Cortez felül és lassan betette a farkát. Az elején , amikor C. feltételezte ,hogy fáj egy kicsit is Reninek , annyira szenvedélyesen csókolta ,hogy Reni folyamatosan az egyik szédülésből a másikba esett, miközben semmi fájdalmat nem érzett, annyira vigyázott rá a barátja. Mikor Reni kezdett nyögni, Cortez kicsit gyorsított , meg fogdosta Renit. Szerintem a végére már Reni is belejött a játszadozásba és felbátródott, ő is fogdosta Cortezt. Cortez is adott már a végén ki hangokat élvezetében, aztán mind a ketten elélveztek és lihegve hátradőltek az ágyon és a fellegekben érezték magukat. Még volt egz-két csók , azután Reni Cortez mellére hajtottam a fejét és összebújva elaludtak.

Imádom a SzJG-t és kb. kÍvülről tudom. 14/L :D

2013. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Bocsi a hibákért, de siettem. Előző vagyok.
2013. dec. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

Ilyeneket hogy és hol találtok ki..:DDD

én nem igazán képzelődtem, csak olvastam és mindig történt valami új, így nem ragadtam le :)

2013. dec. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
93%
azért a 3. válaszoló elég részletesen leírta :D
2013. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
3. vagyok. Ha kell sokkal részletesebben is le tudom írni, csak gondoltam ne legyek túl perverz. :DD
2013. dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
84%
Én még csak most olvastam ki a zelső részt de imádom.*-* Mind1 utána olvastam icsit és olvastam hogy lfeködnek.:D Én úgy képzeltem el mint a LOL filmben a Miley Cyrusos film.:D Lehet láttad, mikror Lola(Miley cyrus) lefekszik a Párizsi út során Kyleval(Douglas Booth).:D Ha még nem láttad nézd meg szerintem ugyan az Reni meg Cortez mint a filmben Lola meg Kyle.:)
2013. dec. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
Csak a 3-as vagyok :D Amikor lefeküsznek az téneleg pont olyan , de nem te vagy az első, aki ezt észrevette, de még ott van közösnek a Somever only we know is.
2013. dec. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
48%
Én csak elmosolyodtam és inkább olvastam tovább, de az egyik olvasó leírta hogy ha laura leíta volna szerinte hogy lett volna : http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__4806057-s..
2014. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!