Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerinteterk milyen történetet...

Szerinteterk milyen történetet írtam? Ennek nincs vége ez csak egy részlet

Figyelt kérdés
Varázslók a waverly helyről:A varázslók harca (9:20) Ez a nap úgy kezdödött mint a többi Alex ép reggelihez ment.-Héj ,kérek egy Sajtburgert egy nagy adag sűlt krumplival.Persze-válaszolt Jerry.-Justin hoznál egy forró csokoládét?-kérdezte Alex.Mi még szolgáljalak is ki_kérdezte haragosan Justin.-Persze hiszen te olyan jó tesó vagy-mondta Alex.Na jó-mondta Justin mérgesen.(13:00) (Waverly sub station) Kérhetnék 2 pohár kolát 1 nagy pizzával?-kérdezte egy látogató.-Persze ,68 dollár lesz-mondta Jerry.Ittvan-mondta a látogató.-Köszönöm -mondta Jerry. (Bejön egy látogató) (14:30) Kérek azonnal 2 pizzát , négy sajtburgert szallonával, tojással ,kólával,salátával-mondta “Hurta”(Gorog).-Nincs pénzem-mondta “Hurta”!-Sajnálom ,de akkor nem kaphatja meg.-mondta Theresa.De én kérem-mondta “Hurta”.Mi a baja ?-kérdezte Alex.Az, hogy nem adtunk ételt vagy az ,hogy kicsúfoltuk a kalapját-mondta Harper.Há most hogy tetszik a fejfedöm há há há há.-mondta Gorog.Ez gorog.-mondta Alex.-Mos elfoglalom a varázsvilágot a híveim segitségével.-mondta Gorog.-Dominic mond ki a bűbájt-mondta Gorog.Há, Zero Magic Justin russo-mondta Dominic.Ne-mondta Alex.-Justin varázsolj-mondta Jerry.Animoza Espinoza-mondta Justin.A,francba nem hatott-mondta Alex.Még csak nem is szikrázott-mondta haragisan Justin.Te aljas gazember-mondta Alex és haragosan Gorogra nézett.

#görög #könyv #Jerry #Justin #hívő #Alex #Theresa #Varázslók a waverly hwyről
2014. jan. 7. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Ne haragudj, de ez olvashatatlan.

Helyesírás nuku. Bekezdések?? Tudom, hogy ismered őket, mert mindenki ismeri őket. Ezek segítenek abban, hogy szét szedjék a szöveget és olvashatóvá tegyék.

Történet??

Mivel olvashatatlan, ezért én nem fedeztem fel benne semmilyen történetet.

Egy szóval: Borzalmas.

Sajnálom.

Olvass sokat, és foglalkozz a nyelvtannal, és akkor kérdezz megint, ha a kérdést is le tudod írni helyesen.

2014. jan. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez most egy fanfiction akar lenni, ugye?
2014. jan. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első Irodalomnól és nyelvtanból is 5-ös vagyok nem értem mi itt a baj
2014. jan. 8. 18:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Csapj fel egy regényt és meglátod, mi a baj! Nálad egyedül csak a párbeszédek vannak meg.
2014. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

kezdődött, sajtburgert, sült, forrócsokoládét, kólát, fejfedőm, haragosan

Egy csomó vessző hiányzik, nincsenek bekezdések, a kötőjel nem egyenlő a gondolatjellel, a vessző, pont, kettőspont után hiányzik a szóköz, random szavakat nagybetűvel kezdesz, tulajdonnevet kicsivel. Mire adták azt az ötöst?

2014. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Segítség:

[link]

2014. jan. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Félévkor
2014. jan. 8. 20:06
 8/10 A kérdező kommentje:
Bocs de tabletröl vagyok és így több hibám van
2014. jan. 9. 18:02
 9/10 anonim ***** válasza:
A helyesírási hiba ennél tulajdonképpen lényegtelen, mivel ez, amit le írtál NEM szöveg! Mindenképpen kellenek kitöltő szövegek, pl. mi hogy nézni, mozdulatok, érzelmek leírása stb. Ismétlem : csapj fel egy regényt, novellát, akármilyen prózát!
2014. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ezt nem te találtad ki, a történet már adott, te csak párbeszédet fabrikáltál hozzá
2014. aug. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!