Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A vámpíros, vérfarkasos,...

A vámpíros, vérfarkasos, angyalos stb. könyvek még "menők"?

Figyelt kérdés

2014. febr. 19. 12:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor éppen mi az? Mi az aktuális őrület?
2014. febr. 19. 13:37
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Szent johanna gimi, én már falra mászok ha egy kérdés úgy kezdődik "szjgerek" és elég sok ilyen kérdés van itt
2014. febr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Már csak abból is látszik, hogy nem kell másra hallgatni a témában, hogy egyesek automatikusan a vámpíros regényt tiniregénynek azonosítják.

Mondjuk megértem, ha életében nem hallott másról csak Alkonyatról meg Vámpírnaplókról, de azért illene szélesíteni a látókörét.


Egyébként mindig is divatosak voltak. Még most is, amíg mennek ilyen sorozatok.

2014. febr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 cathilina ***** válasza:
100%
Ha a Libri kínálatát vesszük alapul, menők. A dolog nyitja, hogy minél inkább figyelmen kívül kell hagyni a faj alapvető jellegzetességeit - ha mondjuk angyalokról akarnál írni, nyugodtan legyen afrodiziákum a szárnyain és járjon valami tinilánnyal, nem kell, hogy zavarjanak az olyan apróságok, hogy egy angyalnak bizony nincs neme. A vámpírok közül is csak a gonoszakat égeti a napfény, de ha igazán eredeti akarsz lenni, csak fogni kell egy menőn hangzó létező faj nevét (az elementál például különösen menőn hangzik) és kitalálni rá valami nevetséges népmese-tündért - aki természetesen a faja utolsó tagja és beleszeret egy halandóba.
2014. febr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp menők az ilyen fajta könyvek, én is szeretek olyanokat olvasni.:)
2014. febr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti, ebben a kategóriában is van, többféle, pl: Az Éjszaka Háza című könyvtől rosszul voltam értelmetlen, és olyan mintha egy 10 éves kisgyerek írta volna, aztán a Vérbe öltözött Annát, és a Végzet Ereklyéit, meg imádtam, tehát..:)
2014. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem "menők" az ilyen könyvek:) Most is olyat olvasok :D (Leslie L. Lawrence - Kilenc Csontfarkas 1.része)

Én például ezeket a könyveket szeretem amiben van izgalom :D Nem ilyen szerelmes szarokat mint pl. a Szjg..kit érdekel kivel jár majd most mondok egy nevet David xd

üdv.: Egy 14éves lány aki nem tartozik a tömegbe :D (és most őszintén gondoljunk bele..ritka az ilyen :DD)

2014. márc. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Húha, te aztán most kitűnsz a tömegből.Ettől nem leszel eredeti drága:) Az eredetiség nem ebben nyilvánul meg:)
2014. márc. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
igen ha a menővel arra gondolsz hogy keresett:D egyre több ilyen van és én is nagyon szeretem ezeket a könyveket:)
2014. márc. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!