Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 13 éves lány vagyok és nagyon...

13 éves lány vagyok és nagyon sokat olvasok. Az ízlésem inkább az új típusú lány könyvekért rajong. Ezzel kapcsolatban írnátok ilyen könyveket?

Figyelt kérdés
Olyanokat olvasok,mint a Szent Johanna gimi,Sohonyai Edit szerzemények,Babay Bernadette,Maros Edit...tehát az ilyen szerelmes,csjos,izgi könyveket ;)

2014. febr. 25. 15:49
 1/7 CyBTIN válasza:
100%
Én fiú vagyok, de nagyon sok lány barátom ajánlotta a "Fiúk kizárva" könyvsorozatot. Mitöbb Thomas Brezina (az írója) csinált "Lányok kizárva" könyvsorozatot. Azt én olvastam és tetszett, csak ajánlani tudom Thomas Brezina könyveit :D
2014. febr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi! A Brezina könyvek tényleg elég jók!Tudom,ugyanis már mindegyiket olvastam!

:)

2014. febr. 25. 16:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia én is ennyi éves vagyok és ilyen könyveket szeretek ezeket nagyon szeretem:

Lauren Oliver: Delirium triologoi

Marni Bates: Segpítség Youtube sztár lettem és a Rocksztárt kaptam karácsonyra

Kalapos éva: D.A.C egy új élet

2014. febr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Suzanne Collins - Éhezők viadala 1-3!
2014. febr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia,nekem egy nagy kedvencem a Szent Johanna Gimi. Szerintem neked is fog tetszeni. :)
2014. febr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az összes részét elolvastam a Szent Johanna giminek,de ezt a kérdés alatt fel is tüntettem.

Azért köszi. :)

2014. febr. 28. 10:46
 7/7 pikácsú14 válasza:

Simone Elkeles : tokeletes kemia, Vonzas szabalyai, lancreakcio ( fiu es any szemszogbol is ir)

Alyson Noël : lúzerek és bálkirálynōk

Becca Fitzpatrick : csitt csitt

Tizenharom okom volt

nekem mindegyik nagyon tetszett :)) èn 14 vagyok de azert nem sok AZ 1 ev korkulombseg sztem

2014. márc. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!