Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy olvassam ki a "A két...

Hogy olvassam ki a "A két Lotti" című könyvet 1-2 nap alatt?

Figyelt kérdés

A tanítónénim felhagyta, hogy olvassuk ki 1 hét alatt, de én versenyen voltam, ezért már csak 2 napom van. Hétfőre már kell! Hogy olvassam ki 2 nap alatt, hogy meg is értsem? Amúgy nem olvasok nagyon gyorsan, mert 4. osztályos vagyok!


Köszönöm előre a válaszaitokat! Szervusztok!!!



11/L



2014. márc. 1. 09:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket, hogy még ma írjatok nekem, hogy minél több időm legyen olvasni.
2014. márc. 1. 09:56
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd el ma olvasni és fejezd be 2 nap múlva. Ha jól emlékszem az nem túl hosszú könyv, max. 180 oldal.
2014. márc. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De elég hosszú... És nem 180 oldalas, hanem 205
2014. márc. 1. 10:02
 4/8 anonim ***** válasza:

A Két Lotti könyv nagyon aranyos, gyorsan el tudod olvasni :)

Nem kell megérteni benne semmit, egyszerűen élvezd a történetet, pont a te korosztályodnak szól.


Kapcsold ki a számítógépet, és MOST kezdd el olvasni! Hidd el, hogy ha mással nem foglalkozol, simán kiolvasod akár 1 nap alatt is!

2014. márc. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon, nagyon szépen köszönöm a bíztatást!!! MOST megyek!!!
2014. márc. 1. 10:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy :) És írd meg, hogy tetszett? Én most, 34 évesen is élvezettel olvasom ezt a könyvet :)
2014. márc. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk, nyisd ki a könyvet és kezd el olvasni! Nekem negyedik osztályosan nem jelentett nagy kihívást kiolvasni két nap alatt. Egyébként szerintem szólt a tanárodnak,hogy te csak most tudtad meg. :)
2014. márc. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 x0 válasza:
2 óra alatt el lehet olvasni, filmen még rövidebb: az 1950-es eredeti.
2021. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!