Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Úgy 4-5 vagy talán több éve...

Úgy 4-5 vagy talán több éve olvastam egy kaland regényt, de elfelejtettem a címét, viszont néhány részletre emlékszem belőle Felismeri valaki, hogy melyik az?

Figyelt kérdés

5 vagy 6 részes volt. Tizenévesek voltak a főszereplői. Ha jól emlékszem, akkor hatan lehettek. Az biztos, hogy a egyik kerekesszékes volt. Mindig valamilyen ismeretlen, titokzatos helyeken jártak. Ha jól emlékszem az egyik részbe egy kastély vagy valami ilyesmi alatti algutakba mentek be. És itt a kerekesszékes lány nehezen tudott közlekedni. Asszem be is ragadtak meg talklztak vmilyen emberrel, de ebben már nem vagyok olyan biztos.

Remélem, hogy ezekből vkinek sikerül kitalálnia, hogy melyik könyvsorozatra gondoltam. Bár elég kevés az info.



2014. márc. 9. 13:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem az Időfutár című sorozatra gondolsz? Abban fontos szereplő egy Zsófi nevű kerekesszékes lány, van benne egy kupac időutazás, ill. egy rózsadombi villába megpróbálnak bejutni valami alagútrendszeren keresztül.
2020. jan. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!