Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leírná nekem valaki azt a...

Leírná nekem valaki azt a kimaradt jelenetet a Szent Johanna Gimi Kalauzból, amikor Cortez betörte a szekrényét?

Figyelt kérdés
Igazából csak valamit olvastam ezzel kapcsolatban, meg hogy nem került bele, meg kiderült volna, hogy Cortez szerelmes Renibe, de sajnos még kölcsönkérni sem tudom, és én most olvasom a sorozatot, ezért hálás lennék, ha valaki megszánna :) Köszönöm!

2014. márc. 23. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
Betörte a szekrényét, aztán kiderült, hogy azért csinálta, mert régebben egy csapat főiskolás fiú egy sikátorban elkapta és megerőszakolta. Nagyon sírós, szomorú rész!
2014. márc. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 B25 ***** válasza:
100%

{Remek, szóval akkor most mindenki azt hiszi, hogy Arnolddal járok.}

Csak sóhajtva megráztam a fejem, aztán kinyílt az udvarra vezető ajtó.

– Antai-Kelemen, azonnal az irodámba! – üvöltötte el magát Máday. Cortez zsebre dugott kézzel elindult az épület felé, mire mindenki utánanézett.

– Mi történt? – fordultam Virág felé idegesen.

– Cortez igazgatóit kapott, amiért infóóráról kilépve odament a szekrényajtajához és szétverte rajta az öklét.

A sulibox ajtaját egész nap csodálták a diákok, körbeállták, filóztak, hogy mi történhetett, én pedig messziről elkerültem, látni sem bírtam.


Szent Johanna Kalauz 187. oldal

2014. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy leírtad :)
2014. márc. 24. 17:50
 4/6 greta0270 válasza:
100%
Az hányadik oldalon van amikor kiderül,hogy miért csinálta?
2014. júl. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez a könyvben nincs benne, csak következtetni lehet. Ha nem olvastad még a könyveket, ne olvasd tovább ezt, mert lelövöm a poént! Spoiler.


Amikor Reni és Arnold a könytárban beszéltek, és Arnold elbúcsúzott tőle, egyúttal szerelmet is vallott és megcsókolta. Dave ezt látta és lefényképezte, sőt meg is osztotta. Cortez azért az infóóra után borult ki, mert valószínűleg akkor látta meg, és a szekrényét dühében verte szét, hiszen - mint kiderült később - ő is Renit szerette. Ennyi.

2014. júl. 18. 21:46
 6/6 greta0270 válasza:
77%
Ok köszi!Amúgy már olvastam csak följebb valaki más okot írt rá és én meg azt nem találtam de akkor az csak kamu...:D
2014. júl. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!