Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi-Fanok!...

Szent Johanna Gimi-Fanok! Reni és Cortez szeretkezése "továbbköltött" változatban? Fontos! Több lent!

Figyelt kérdés
Mivel Leiner Laura nem írta le részletesen Reni és Cortez szeretkezését, ezért ügyesebb Szent Johanna Gimi-Fanok "költöttek" hozzá egy részletes beszámolót. Ezekre lennék most kíváncsi. Ha valaki költött ehhez a részhez egy részletesebb történetet, légy szíves írja le! Köszönöm.

#fanok-szent-johanna-gimi-cortez-reni-lefekszenek-szeretkezés-változat-részletes
2014. ápr. 15. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Nekem csak olyan van, ahol Cortez análba rakja Renit, de a farka ürülékes lesz, amit lenyalat Reni apjával.
2014. ápr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 B25 ***** válasza:
2014. ápr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi második :)
2014. ápr. 16. 11:16
 4/7 anonim válasza:
51%
én is kivi vagyok rá *-* kár hogy Laura nem írta le részletesebben :D
2014. ápr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
85%

Mióta Cortezzel együtt vagyunk tudtam hogy mindenképp vele akarom elveszteni a szüzességem. Ez fontos egy lány életébe...

Amikor aznap este vissza osontam a fürdőből a szobájába (csak az ő egyik felsője volt rajtam ami kicsit nagy rám...plussz fehérnemű) ahogy becsuktam az ajtót halkan magam mögött egy fura érzés kerített hatalmába olyan mint amikor egy nagyon rég óta várt dolog végre bekövetkezik és a gyomrod csak ugy liftezik te pedig nem bírod abbahagyni a mosolygást. Cortez mellett gyakran érzek ilyet.

Ahogy felém fordult hosszasan nézett én meg csak ott szerencsétlenkedtem az ajtóba majd látva hogy nem tudok mit kezdeni magamma odajött hozzám és megcsókolt fura de így tobb mint egy év egyutt jaras utan is sikerul sokszor zavarba hoznia... Megkérdezte akarok e filmezni vagy valamit nézni de szerintem előre félt a választól mert nem egyezik a "film izlesunk" szoval inkabb rahagytam ezt a kerdest és amíg ő kényelmesen elhelyezkedett én kicsit feszengve bújtam hozzá amit szerintem észrevett mert nagyon jól szórakozott a bénázásomon. Aztán úgy voltam vele hogy ha már direkt zavarba hoz akkor cserébe nem hagyom filmet nézni ;) ezért "hirtelen felindulásból" kicsit megharaptam az arcát amire még nem reagált csak magában mosolygott szóval kicsit arrébb beleharaptam az alsó ajkába amin már elmosolyodott aztán a nyakát is kicsit megharaptam amitol vegre elnevette magát és felém fordult és válaszul elkezdett csikizni amig én nevetve vergődtem mellette és könyörögtem hogy hagyja abba addig ő nagyon jól szórakozott az újabb hülyeségemen. Amikor sikerült végre rávennem hogy ne csinálja felém hajolt és megcsókolt. Soha nem gondoltam hogy ennyire szerelmes lehetek valaha... Nevetve átkaroltam a nyakát és a fülébe súgtam:-Szeretlek!-és szinte hallottam hogy kattog az agya hogy valami frappáns váraszt tudjon adni de végül mégis a macsó válasz helyett csak ennyit mondott:-Te vagy az első akit így tudok szeretni.-és ekkor elöntött a boldogság! Most komolyan létezik nála tökéletesebb fiú?

Amíg én magamba még mindig a választ ünnepeltem ő fürkészve nezte az idióta vigyort a fejemen. Aztán megcsókoltam es probaltam mindent belesuriteni ebbe a csokba. És miközben feljebb húzva a pólóját egyértelmű utalást téve a szándékomra cirógattam az oldalát ő a hajamba túrva a nyakamat csókolgatta aztán egy hirtelen mozdulattal a hátamra döntött és arra gondolt amire én:Ha most nem fogjuk vissza magunkat már nem biztos hogy megállunk. De nem is bántam... Tényleg akartam és tényleg vele szóval a fülébe súgtam csupán egy szót amitől olyan elképedve nézett rám hogy szinte el se hitte hogy ezt én mondtam pedig tényleg így történt... -Kívánlak.- ennyit kellett mondanom és kezdetét vette a hatalmas "csókáradat" és miközben tovább cirógattam egy pillanatra megált:-Elismerem hogy ez a póló rajtad sokkal "szekszisebb" mint rajta de most muszály levenned ha nem haragszol segítek benne-ajánlotta fel mire elnevettem magam és én is levettem az ő pólóját hát igen, így történt velem hogy egy fehérnemű modell fotózason éreztem magam ezen az segített hogy Cortez még azelőtt levette a meltartómat hogy észre vettem volna hogy egyáltalán ez a szándéka ezért olyan csodálkozós mosollyal jutalmaztam a mozdulatot mire kicsit zavarba jott: Végre nem csak én pirulok el! Ezek után felgyorsult minden én megporóbáltam átfordítani hogy én legyek felül és miutan rajött hogy ez a szándékom hagyta magát és kiváncsian várta mi a tervem vele. Igazából csak a derekára ültem míg a hátán feküdt és kiszívtam a nyakát aztán a felsőtestén végighúzva a kezem elmosolyodtam és elkezdtem csókolgatni a tökéletesen kidolgozott kockahasát miközben cirógatott és miután felemelte a fejem és belecsókolt a nyakamba amitő végigfutott rajtam egy nagyon kellemes érzés és a kis elalélásomat kihasználva átfordított a hátamra és lehúzta az alsónadrágját majd engem is megszabadítva az utolsó ruhadarabomtól kérdőn amolyan "biztos vagy benne?" pillantással nézett rám mire bólintottam és csak kicsit hatolt belém és tudva hogy ha sikítok lebukunk (ami nem baj mert már majdnem felnőttek vagyunk csak kicsit kellemetlen lenne ha hallanák...) közelebb hajolt és vadul csókolt amíg lent is kényeztetett majd mikor már neki is több levegőre volt szűksége és úgy gondolta már nem fogok annyira hangoskodni felemelte a fejét és mélyen a szemembe nézett míg szorosan átöleltem izzadt testét és a hátába mélyesztettem a körmeimet. Az össze vissza álló tincsei közül néhány a verejtékező homlokára tapadt. Wow😍 Szóval mivel nagyon vigyázott rám végig és probált lassan mozogni elkezdtem érezni hogy már minde mozdulatba beleremeg:-Nyugodtan begyorsíthatsz-mondtam nekihalkan mire a mellettem heverő kezemhez vezette a félhomályban a saját kezét és a csuklómat lefogva megcsókolt majd új ritmusra vadabbul folytattuk végig ziháltam és nyogdécseltem ami neki szerintem jól esett mert végig mosolygott aztán látva rajtam hogy egyre szaporábban vesszem a levegőt még jobban begyursított mire éreztem hogy most itt a végem nem bírom tovább és kicsit sikítva nyögtem fel mire egy két mozdulat után ő is nyögött egy olyan férfiasat ezzel jelezve hogy ő se bírja tovább. Elképesztő érzés volt, levegőt is alig kaptam míg a rajtam fekvő kicsit remegő, izzadt, és meg mindig ziháló Cortez hajával játszottam és figyeltem hogy fejét pont úgy helyezi hogy a melkasomon legyen majd amikor kezdett rendeződni a légzésem rámnézett mosolyogva:-A te szived tényleg gyorsabban ver!-halkan felnevettem és hagytam hogy megcsókoljon. Majd nem sokkal késöbb úgy aludtunk el hogy vele szembe összekuporodok ő pedig izmos vállaival magához ölel. Nagyon jó érzés volt

Másnak arra keltem hogy a hajammal játszik és csillogó szemekkel nez rám mire magamra húztam és megcsókoltam és olyan boldog voltam mint a világon senki

2018. márc. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó! Te egy igazi író vagy!..
2018. dec. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
51%

Amint viszamentem a szobába Cortez a szekrénye előtt állt, éppen átöltözöt és nem vette észre hogy végeztem a fürdőszobában.Elindultam felé és hátulról szorosan megöleltem,majd lábujjhegyre álltam és leheltem egy csókot a nyakára,amitől teljesen kirázta a hideg.Megfordult és ölbe vett engem,aztán óvatosan az ágyára rakott,mindeközben persze egy szál alsónadrágban volt,mivel nem hagytam hogy átöltözzön(mert talán nemis akartam hogy...)tejóég miket gondolok.Cortez látta rajtam hogy kattogok valmin,lazán megcsókolt.

-Aludnod kell,hogy reggel fel tudj kelni.-nézett rám mosolyogva.

-Nem...még nem.-mondtam határozottan és szenvedélyesem megcsókoltam.Úgy ahogy nagyon még sohasem tettem.

-Reni...komolyan ezt akarod?Tudom hogy nem szeretnéd siettetni a dolgokat.Inkább menjünk aludni,nem kell most ezt tenned ha még nem állsz készen rá.

-De,nagyon is készen állok,már eleget vártunk-néztem mélyen a szemébe és megpróbáltam nem elveszni a gyönyörű kék szempárba.

Lefektetett az ágyra aztán levette a pólómat,akarom mondani a saját pólóját,mivel ugye kölcsönadta az övét.Aztán helyet cseréltünk én voltam felül ő pedig alattam.Hirtelen felindulásból egyszerűen csak levettem az alsónadrágját.Eskü nem ismerek magamra,mióta vagyok én enyire merész?Egy ideig néztem aztán bevettem a számba.Cortez egyből sóhajtott egy jó nagyot,én pedig folytattam

-Pfúh basza meg!-mondta miközben alig birta venni a levegőt.

Ismét megcsókoltam aztán a következőt súgta a fülembe:

-Most te következel.

Levette a melltartómat,aztán végigcsókolta a testem,viszont a hasamnál megállt,és levette az utolsó ruhadarabot ami még rajtam volt.Hah még jó hogy épp egy sima fekete fehérnemű szett volt rajtam.Semmi kínos dolog szerencsére.

Szétnyitotta a lábaimat,aztán rámkacsintott,és elkezdte a dolgát.Nem mondom hogy nem élveztem és hogy nem esett jól, de anyira kínos volt az egész számomra.Mondjuk tudtam hogy értem csinálja,hogy ne fájjon mikor belémteszi,mindegy a fejem kb olyan piros lehetett mint Gondos tanárnő haja:).Beleremegtem minden mozdulatba amit a nyelvével csinált.Aztán felállt és az íróasztalához sietett,kivett belőle egy csomag óvszert,kibontotta,sebesen felhúzta,és viszaindult az ágya felé.

-Nyugi,óvatos leszek.-mondta.

Bólintottam egyet aztán elkezte.Egyre hevesebben vert a szívem,gyanítom az övé is.Az elején eléggé fájt,de idővel a fájdalom átalakult valami teljesen mássá,egy szörnyen jó érzéssé.Kezdetben lassan mozogtunk de aztán felgyorsultunk,aztán mindketten egyszerre elélveztünk,Cortez egy óriásit ordított,velem szinkronban,majd elterültünk az ágyon.Ő magához húzott,belepuszilt a hajamba majd átölelt.

-Szeretlek.Anyira hogy az már fáj.-mondta aranyosan

-Énis szeretlek.Nagyon nagyon szeretlek.-mosolyogtam

Nemsokára már mindketten elaludtunk.

Reggel arra ébredtem hogy a hajammal játszik,iszonyat aranyos volt.Kikászálódtam az ágyból és próbáltam megkeresni a ruháimat,amiket tegnap hanyagul szétdobáltunk.Cortez még az ágyban volt,gyanítom ő már megtalálta az alsógyatyáját,és nézte ahogy szenvedek.Eközben persze a takaró magam köré volt tekerve.Azért még mindig nem voltam túlzottan kibékülve az ötlettel hogy Cortez meztelenül lásson.

-Reni?-nézett rám szórakozottan.-Pontosan mit is keresel?

-Hát a...mindegy,ne törődj vele,csak menj készülődni.

-Mert ha a fehérnemüdet,akkor azt a fürdőszobában találod.Gyanítom nincsen rajtad,ezért van rád tekerve a takaróm,amit amúgy egyáltalán nem értek,mivel olyan dolgokat takar amiket már úgyis láttam.-ajándékozott meg egy huncut mosolyal.

-Tudod mit,igazad van.Semmi olyan amit már nem láttál.

Levettem a takarót és visszahajítottan az ágyra,egyesen rá a fejére aztán szaladtam a fürdőszobába ahol gyorsan felöltöztem.


Kb enyi... :)

2020. jún. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!