Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok olyan könyvet ajánlan...

Tudnátok olyan könyvet ajánlani ami nem hosszú, nem olyan bonyolult? (angolul akarom elolvasni, de nem vagyok profi angolból, csak megpróbálnám)

Figyelt kérdés

2014. jún. 6. 00:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
könyvesboltokban lehet kapni számozott könyveket hogy 1000 vagy 2-3.. ezer szavasak,amik nagyjából a nehézségét jelentik, különböző nyelveken. angolból rengeteget lehet találni különféle témában, én ezt javasolnám neked.
2014. jún. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a Harry Potter-t tudnám javasolni,végülis az első rész még kifejezetten gyerek könyv,vagy olyan más könyvet amit magyarul már olvastál egyszer.
2014. jún. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Hemingway- A Farewell to Arms
2014. jún. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Oxford angol olvasmányok
2014. jún. 6. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Warren Scott ***** válasza:

Mark Tufo - Zombie fallout sorozat, ha a Walking Dead sorozat stílusa bejön neked.


[link]


(A neten máshol is elérhető)


Emberközeli, hétköznapi, amerikai angolt "beszél" a könyvsorozat, nincsenek benne cirkalmas szóvirágok, mint mondjuk egy brit angollal írt klasszikus irodalmi műben.

Mellette pedig rengeteg dolog történik benne, nagy hagsúlyt kap a barátság témája és időnként olyan helyzetkomikumok fordulnak elő benne váratlanul, hogy az ember sírva röhög fél órát mire végre folytatni tudja.

2014. jún. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Oxford bookworms könnyített olvasmányai. Azt hiszem hat nehézségi szint van és többnyire már ismert könyvek rövidített ill. könnyített változatai. Illetve ilyen még a Penguin books könyvei is.
2014. jún. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves vagy, én anno Jacqueline Wilson könyveket olvastam angolul. Gyerekkönyvek, tehát elég egyszerű a nyelvezete, viszont a történetek akkor is élvezhetőek, ha már nem tartozol a célkorosztályba.

De a Harry Potter is jó választás lehet, csak azt a többség már elolvasta magyarul, úgy nem kihívás, ráadásul elég hosszú is.

2014. jún. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Blood Season
2014. jún. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kis Peter-IStvan válasza:
47%
Ha csak megprobalna , akkor keressen digitalis formatumban levo ingyen letoltheto konyvet(torrentoldalakon is van) , es ha megbirja , akkor vegyen konyvet. Szereny velemenyem szerint , ha megvesz egy Game of Thrones konyvet es rajon , hogy ez nem megy , akkor lehet megbanja , de lehet tevedek.
2014. jún. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tom Sawyer
2014. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!