Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csak én csalódtam a Csillagain...

Csak én csalódtam a Csillagainkban a hiba című könyvben?

Figyelt kérdés

A millió pozitív visszajelzés miatt, meg persze hogy mindenki ezt olvassa mostanában, én is nekiültem a Csillagainkban a hiba című könyvnek, és mivel mindenki az egekig dicsérte, így én valami világmegváltó dologra számítottam. Már akkor elkezdtem gyanakodni, mikor a könyv 3/4-ét elolvastam, és még mindig nem történt hatalmas dolog, holott ekkor már mindenki szétáztatta könnyeivel a saját példányát. A végén, Augustus halálától a temetéséig én is sírtam, de ezután elapadtak a könnyeim és már nem tudtam újra elsírni magam rajta.

Igazából nagyon gyönyörű könyv, a mondanivalója is figyelemre méltó, ugyanis minden így van, ahogy a könyvben le van írva, a rák bizony élni akar... De számomra csalódás volt a könyv, sokkal, de sokkal többre és jobbra számítottam ekkora hype után. Azért kicsit sajnálom... És nyugodtan kövezzenek meg a 11-12 éves rajongók kommentekben, nekem ez a véleményem a dologról.



2014. júl. 4. 16:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

oké, és akkor?

leírtad a véleményedet, a könyvről alkotott képedet, nem értem, hogy mi a konkrét kérdésed.

én nem csalódtam a könyvben, szerintem úgy jó ahogy van. szerintem sose várjunk el egy könyvtől dolgokat, amiket mi szeretnénk, mert akkor csak csalódunk. egy könyv a maga formájában jó.

az egy dolog, hogy a körülötted lévők nagy felhajtást csináltak a könyv körül, mert tetszik nekik, de ezért nem kell őket lenézni, mert ez a véleményük. neked is van egy véleményed, nem mindenki ugyanolyan.

lehet, hogy neked egy olyan könyv nyeri el igazán a tetszésedet, ami másokat nem fog meg. ez így van.

2014. júl. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Nekem sem tetszett annyira, de azért nem mondhatnám, hogy csalódtam benne. Inkább kicsit bántott a vége, de azt az érzést nem hasonlítanám a csalódáshoz.Én is tobbre számítottam egy kicsit. Bár még nem láttam a filmet,lehet,hogyha megnézem,akkor kiteljesedik a torténet és jobban fog tetszeni. Lehet, hogyha még egyszer elolvasom, tetszeni fog,nem tudom. Én is olyan helyzetben vagyok, mint te. Egy kicsit sírtam rajta, de én is tudtam már a konyv vége fel,hogy szép meg minden de...

2014. júl. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
45%
nekem sem tetszett, többet vártam tőle, a nagy rajongás miatt. már az elején, mikor Augustus bevette a cigit a szájába, de nem gyújtja meg.. meg ez az 'oké'. de lehet csak nem jött át rendesen.. én nem sírtam rajta, bár könyvön/filmen nem is tudok, nem az alap sztori nem volt jó, a körítés nem tetszett. 16/L
2014. júl. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Fannus3 válasza:
25%
Szia. Én először angolul olvastam, és annyira nem fogott meg, ezért elolvastam magyarul is. Tetszett, meg majdnem sírtam, de például engem a Szent Johanna Gimi jobban megfogott:) Persze attól jó,és majd a filmre is kíváncsi leszek.
2014. júl. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Gyémántlány ***** válasza:
52%

Tényleg nem olyan nagy szám, mint amilyennek hirdetik, de az SZJG-t jóóóóóóóóóval felülmúlja. Össze sem lehet hasonlítani a kettőt.

A film számomra nagyobb élmény volt, tényleg az év egyik legjobbja eddig.

A könyv viszont tényleg egy átlagos "limonádé" szintjén van, ettől függetlenül jó, és szeretem, de nem vagyok annyira oda, mint a fan-kislányok.

2014. júl. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nem csalódtam tudtam, hogy gyenge lesz, vagyis valakiknek profitorientáltan írva meg amúgy is meh..
2014. júl. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen, nekem sem jött annyira ár ez az Okés dolog. Pedig a we heart it és egyéb oldalak is ömlengenek a millió "okay? okay. " képektől... De hát mindegy, örülök? hogy megírtátok a véleményeteket. Mellesleg én is 16/L vagyok. :)
2014. júl. 6. 15:16
 8/17 anonim ***** válasza:
5%
Oké,leírtad. És?
2014. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Alucarrd válasza:
81%
Mielőtt elolvastam,én is azt hallottam,hogy mindenki végigsírta az utolsó 100 oldalt,úgyhogy arra számítottam,hogy majd én is így fogok reagálni,mert az ilyen történetek nagyon meg tudnak hatni.Ennek ellenére én egyszer sem sírtam,de azt nem mondhatnám,hogy csalódtam,mert a könyv így is fantasztikus.
2014. júl. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Elolvastam ezt a könyvet, egy barát ajánlotta. Nos...én igazából nem csalódtam. Kérdezem én, TE megértetted a könyv lényegét, üzenetét? Szerintem egy zseniális könyv. Ha esetleg csalódtál, akkor lehet azért mert Te valami giccsesre, happy endes könyvre számitottál, ez a könyv nem valami spanyol sorozat. Tehát a vélemények eloszlanak, izlés kérdése kinek tetszett, kinek nem. Nekem példaul tetszett, mondhatom, hogy egy komoly tini könyv, amiből talán az olvasó még tanul is. 17/L
2014. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!